خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد چیست؟

زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام رشته خلبانی مطالبی ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بپردازیم.

چند سالی است که دانشگاه آزاد در کنار پذیرش و ثبت نام دانشجویان و داوطلبان به صورت کسب رتبه مورد نظر در کنکور سراسری،اقدام به پذیرش این افراد به صورت بدون کنکور می کند.حال این سوال مطرح می شود که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به چه صورت انجام می شود؟

در پاسخ باید بگوییم برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیازی به حضور در کنکور سراسری نیست و شما می توانید تنها با داشتن مدارک مورد نیاز در دانشگاه ثبت نام نمایید.

تفاوت ثبت نام با کنکور و بدون کنکور تنها در نوع ورود به دانشگاست و کسانی که به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه می شوند از امتیازاتی تظیر انتقالی یا مهمانی به دانشگاه های دیگر محروم اند ولی در سایر شرایط نظیر میزان شهریه یا نحوه شرکت در کلاس ها با یکدیگر تفاوتی ندارند.

شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد در ۴مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته،کارشناسی پیوسته و ناپیوسته اقدام به پذیرش دانشجویان و داوطلبان به صورت بدون کنکور می کند.

برای ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته باید مدرک دیپلم داشته باشید و در صورت داشتن مدرک پیش دانشگاهی می توانید علاوه بر شرکت در مقطع کاردانی ناپیوسته،در مقطع کارشناسی پیوسته نیز ثبت نام کنید.با داشتن مدرک کاردانی می توانید در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز ثبت نام کنید.

برای ثبت نام باید به سایت ثبت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کنید و با خرید کارت اعتباری نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹