خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه کرج

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه کرج

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه کرج

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه کرج به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه کرج چیست؟

زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه کرج چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام رشته تربیت بدنی دانشگاه پیام نور ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه کرج بپردازیم.

دانشگاه آزاد کرج از جمله واحدهای معتبر و فعال دانشگاه آزاد در سطح کشور می باشد.تحصیل در این دانشگاه هدف و آرزوی بسیاری داوطلبان و متقاضیان تحصیلات دانشگاهی است.

حدود ۹۵ درصد از رشته های دانشگاه آزاد کرج به صورت بدون کنکور ارائه می شود.این دانشگاه در اکثر رشته های فنی مهندسی،علوم انسانی،هنر،ادبیات و کاردانش متقاضیان و داوطلبان را به صورت بدون کنکور پذیرش می کند.

پذیرش در رشته های پزشکی و پیراپزشکی نه تنها در این دانشگاه بلکه در هیچکدام از دانشگاه های سراسر کشور به صورت بدون کنکور انجام نمی شود.برای قبولی در این رشته ها باید در کنکور سراسری شرکت کنید و رتبه مورد نظر برای قبولی در این رشته ها را به دست آورید.البته تعدادی از رشته های گروه پیراپزشکی نظیر گیاه شناسی به صورت بدون کنکور ارائه می شود که برای اطلاع از لیست این رشته ها می توانید در زمان انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد با مراجعه به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از آمار دقیق آن مطلع شوید.

شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه کرج 

دانشگاه آزاد در ۴مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته،کارشناسی پیوسته و ناپیوسته اقدام به جذب و پذیرش داوطلبان می کند.برای ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته باید مدرک دیپلم داشته باشید و با داشتن مدرک پیش دانشگاهی می توانید علاوه بر ثبت نام در مقطع کاردانی ناپیوسته در مقطع کارشناسی پیوسته نیز ثبت نام کنید.برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته باید مدرک کاردانی داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای ثبت نام بدون کنکور رشته های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *