خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته چاپ بدون کنکور

ثبت نام رشته چاپ بدون کنکور

ثبت نام رشته چاپ بدون کنکور

ثبت نام رشته چاپ بدون کنکور و ثبت نام رشته چاپ بدون کنکور بهمن ماه چند سالی است که به دلیل استقبال پرشور علاقه مندان و متقاضیان رشته های گروه هنردر دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی  اقدام به جذب دانشجو می کند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته به صورت بدون کنکور انجام می شود.

برای انجام ثبت نام تنها می بایست ابتدا در سایت سازمان سنجش کارت اعتباری خریداری کنیم و با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز ثبت نام خود را تکمیل کنند.برای کسب اطلاعات پیرامون ثبت نام دانشگاه بدون کنکور با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و علمی کاربردی بستر راحت و امنی را برای نام نویسی و ورود به دانشگاه و تحصیل در رشته مورد علاقه را آماده  کرده است.

ثبت نام رشته چاپ بدون کنکور بهمن ماه

ثبت نام رشته چاپ بدون کنکور دانشگاه در دو نیم سال ورودی مهر و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو می کند.زمان ثبت نام برای ورودی مهر دانشگاه آزاد بدون کنکور اواخر مرداد تا اواخر شهریور می باشد و زمان ثبت نام برای ورودی بهمن دانشگاه آزاد بدون کنکور اواخر آذر تا اواخر بهمن ما می باشد.البته این دوره های زمانی برای ثبت نام تمدید می شود.

باید یاداور شویم مدرک فارغ التحصیلی ثبت نام رشته چاپ بدون کنکور با مدرک فارغ التحصیلی ثبت نام رشته چاپ با کنکور تفاوتی ندارد و تنها در نوع ورود به دانشکاه با یکدیگر متمایز هستند.

حال به بررسی شرایط ثبت نام رشته چاپ بدون کنکور می پردازیم.

شرط ثبت نام رشته چاپ بدون کنکور داشتن مدرک دیپلم ۴ساله نظام قدیم یا داشتن مدرک دیپلم ۳ساله نظام جدید می باشد .البته اگر خواهان حضور در مقطع کاردانی پیوسته هستید.

تا سال ۹۳ علاوه بر شروط بالا شرط معدل نیز ملاک بود ولی چند سالی است که این شرط حذف شده است.دانشجو حق تحصیل همزمان را نیز ندارد البته به جز دانشگاه پیام نور که تحصیل همزمان مشکلی ندارد.

برای دریافت اطلاعات ثبت نام رشته چاپ بدون کنکور و مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹