خانه / بدون کنکور / ثبت نام رشته کشاورزی بدون کنکور

ثبت نام رشته کشاورزی بدون کنکور

ثبت نام رشته کشاورزی بدون کنکور

ثبت نام رشته کشاورزی بدون کنکور به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته کشاورزی بدون کنکور چیست؟

زمان ثبت نام رشته کشاورزی بدون کنکور چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام رشته قالی بافی بدون کنکور ارائه دادیم.در این نوشته سعی داریم به بررسی ثبت نام رشته کشاورزی بدون کنکور بپردازیم.

گروه کشاورزی یکی از گروه های ارائه شده در دانشگاه علمی کاربردی است.شرکت در رشته های گروه کشاورزی دانشگاه علمی کاربردی مشروط به داشتن دیپلم فنی حرفه ای یا کاردانش یا نظری است.البته با داشتن دیپلم فنی حرفه ای یا کاردانش در انتخاب رشته کمی با محدودیت مواجه هستید ولی در صورت داشتن دیپلم رشته های شاخه نظری می توانید در رشته مورد علاقه خود ثبت نام کنید.

شرکت در رشته های گروه کشاورزی برای کسانی مفید است که شاغل در رشته های وابسته و زیر گروه کشاورزی هستند و تمایل دارند در کنار کار و فعالیت در رشته های مرتبط با شغل خود تحصیل کنند و به دانش و اطلاعات علمی نیز دست یابند.

شرایط ثبت نام رشته کشاورزی بدون کنکور

علاوه بر دانشگاه علمی کاربردی،دانشگاه آزاد نیز در مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته مهندسی کشاورزی را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد.شرط ثبت نام در این مقطع داشتن مدرک کاردانی است.

دانشگاه آزاد در ۴مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته،کارشناسی پیوسته و ناپیوسته اقدام به پذیرش و جذب داوطلبان به صورت بدون کنکور می کند.در زمان ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد باید به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کنید و بعد از مشاهده لیست رشته های ارائه شده به صورت بدون کنکور ،رشته و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید و در پایان رسید ثبت نام خود را دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹