خانه / بدون کنکور / ثبت نام مامایی بدون کنکور

ثبت نام مامایی بدون کنکور

ثبت نام مامایی بدون کنکور

ثبت نام مامایی بدون کنکور و لیست شهرهای پرستاری بدون کنکور یکی از مهم ترین شاخه موجود در علوم پزشکی رشته ی مامایی می باشد که امروزه بسیار پر کاربرد شده است و در زمینه های مشاوره ، مراقبت و نگهداری و رابطه ی میان مادر و کودک نقش بسیار مهمی را ایفا می کند . تقاضا وعلاقه ی بیش از حد دانشجویان برای تحصیل در این رشته این سوال را به وجود می آورد که آیا می توان بدون شرکت در کنکور در این رشته به تحصیل پرداخت یا خیر ؟

بر خلاف رشته های پزشکی و دندانپزشکی که امکان تحصیل در آنها بدون شرکت در کنکور وجود ندارد ، این امکان برای رشته مامایی فراهم شده است و افرادی که به این رشته علاقه مند می باشند می توانند بدون نیاز به شرکت در کنکور در این رشته به تحصیل بپردازند،

دانشگاه آزاد رشته مامایی بدون کنکور وارد صفحه شوید.

اما لازم به ذکر است که این مسئله نیازمند شرایط خاص می باشد . نکته ی قابل ذکر دیگر این است که تحصیل در این رشته تنها در مقطع کاردانی بدون کنکور میسر است و برای تحصیل در مقاطع بالاتر دانشجویان می بایست در کنکور شرکت نمایند.

لیست شهرهای پرستاری بدون کنکور

نکته ای که می بایست مورد توجه متقاضیان عزیز قرار بگیرد این است که رشته های پزشکی نیاز به سطح علمی نسبتا بالایی دارند و بهتر است فرد قبل از گرفتن تصمیم برای تحصیل در این رشته بهتر است اطلاعات کاملی درباره این رشته بدست آورد.

شما می توانید برای بدست آوردن اطلاعات دقیق درباره رشته ی مامای و دیگر رشته های پزشکی و همچنین برای بدست آوردن آگاهی کامل نسبت به کارشناسی مامایی بدون کنکور با مشاورین مالیم تماس حاصل فرمایید.

گروه مالیم با بهره گیری از کادری مجرب و با تجربه می تواند شما را در زمینه های مختلف تحصیلی یاری نماید و همچنین اطلاعات دقیقی را نسبت ثبت نام دانشگاه در اختیار شما قرار دهد .

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

هزینه رشته روانشناسی بدون کنکور

هزینه رشته روانشناسی بدون کنکور

هزینه رشته روانشناسی بدون کنکور هزینه رشته روانشناسی بدون کنکور : رشته ی روانشناسی بدون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد