خانه / اخبار / ثبت نام مجدد کنکور سراسری ۹۷

ثبت نام مجدد کنکور سراسری ۹۷

ثبت نام مجدد کنکور سراسری ۹۷

ثبت نام مجدد کنکور سراسری ۹۷ امکان پذیر است؟ ثبت نام مجدد کنکور سراسری ۹۷ چه زمانی است؟ شرایط ثبت نام مجدد کنکور سراسری ۹۷ چیست؟ در این نوشته به بررسی دقیق ثبت نام مجدد کنکور سراسری می پردازیم.

امسال نیز سازمان سنجش فرصت مجددی را برای آن دسته از داوطلبانی که موفق به ثبت نام در کنکور سراسری ۹۷ نشده اند درنظر گرفته است.اگر شما موفق به ثبت نام در کنکور سراسری ۹۷ نشده اید هیچ گونه اضطراب و نگرانی نداشته باشید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمه دوم

ابتدا بایستی مدارک مورد نیاز برای ثبت نام خود را آماده کنید تا در زمان اعلام شده نسبت به انجام آن اقدام کنید.اگر در این زمان مشخص شده نتوانید ثبت نام کنید دیگر زمانی برای ثبت نام وجود ندارد و باید بگوییم که از کنکور ۹۷ جا می مانید.

برای ثبت نام مجدد کنکور سراسری ۹۷ می توانید با مشاوران تحصیلی مالیم گروه تماس برقرار کنید و امور مربوط به ثبت نام را به آن ها بسپارید.

زمان ثبت نام مجدد کنکور سراسری ۹۷

زمان ثبت نام اولیه کنکور سراسری ۹۷ از اول بهمن لغایت ۱۱ بهمن ماه بود که به طور حتم عده زیادی موفق به ثبت نام در کنکور سراسری نشده اند.به همین دلیل سازمان سنجش فرصت دوباره ای را ایجاد کرده است تا داوطلبان بتوانند در کنکور سراسری ثبت نام کنند.

زمان مجدد ثبت نام از ۱۳ اسفند ماه شروع می شود و تا ۱۶ اسفند ادامه می یابد تا کسانی که موفق به ثبت نام در زمان اولیه نشده اند از کنکور سراسری ۹۷ جا نمانند.

باید متذکر شویم که این زمان تمدید دوباره نمی شود و به منزله آخرین فرصت برای ثبت نام و حضور در کنکور سراسری می باشد.برای ثبت نام باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و مراحل ثبت نام را از طریق این سایت پیگیری کنید.از در هریک از مراحل ثبت نام با مشکل مواجه شدید می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرارکنید تا مشکل به وجود آمده رفع شود.

همچنین متقاضیانی که اطلاعات ثبت نامی خود را در محدوده زمانی اول اشتباه وارد کردند در این زمان تعیین شده می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش اطلاعات خود را ویرایش و اصلاح کنند.

نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۷

ثبت نام کنکور سراسری به صورت غیر حضوری و اینترنتی صورت می گیرد که برای انجام آن بایستی به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.

هر متقاضی می تواند علاوه بر شرکت در یکی از سه گروه آزمایشی علوم ریاضی،علوم تجربی و علوم انسانی در یکی از ۲ گروه زبان انگلیسی یا هنر ثبت نام کند که این دو گروه جزء رشته های شناور محسوب می شوند.

اگر متقاضی ثبت نام در دانشگاه سراسری،آزاد،پیام نور هستید می بایست برای هر دانشگاه کارت اعتباری جداگانه خریداری کنید.برای ثبت نام می بایست کد سوابق تحصیلی دیپلم و کدسوابق تحصیلی پیش دانشگاهی را داشته باشید تا در زمان اعلام شده برای ثبت نام مجدد با مشکل مواجه نشوید.

شرایط شرکت در کنکور سراسری ۹۷

شرایط شرکت در کنکور سراسری ۹۷ به دو دسته شرایط عمومی و اختصاصی تقسیم می شود که در صورت برقرار بودن این شرایط مانعی برای ثبت نام در کنکور سراسری وجود ندارد.برای افزایش اطلاعات شما متقاضیان عزیز مختصری از این شرایط را بیان می کنیم.برای دریافت اطلاعات دقیق می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

شرایط عمومی حضور در کنکور سراسری ۹۷

اعتقاد متقاضی به اسلام و احکام اسلام

اعتقاد متقاضی به نظام جمهوری اسلامی ایران

نداشتن اعتیاد به مواد محدر

تناسب حالات جسمانی با رشته انتخابی کنکور

نداشتن سوء پیشینه شغلی و تحصیلی

شرایط اختصاصی حضور در کنکور سراسری ۹۷

از جمله شرایط اختصاصی شرکت در کنکور سراسری ۹۷ این است که متقاضی دارای دیپلم متوسطه ۴ ساله نظام قدیم و یا گواهینامه دروه پیش دانشگاهی را داشته باشد.که البته باید این مدرک را تا پایان شهریور ۹۷ دریافت کند.همچنین متقاضی که دارای مدرک کاردانی نیز باشد امکان حضور در کنکور سراسری کارشناسی را نیز دارد.

 

حضور فارغ التحصیلان دوره کاردانی در کنکور سراسری مشروط به پایان رساندن خدمات قانونی آن ها تا شهریور ۹۷ می باشد.

متقاضی که خود دانشجوی دوره روزانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی باشد حق شرکت در آزمون سراسری ۹۷ را ندارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران : …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد