خانه / دانشگاه آزاد / ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد ۹۷

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد ۹۷

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد ۹۷

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد ۹۷ به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد ۹۷ چیست؟

زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد سامانه نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد ارائه دادیم. در این نوشته سعی داریم به بررسی ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد ۹۷ بپردازیم.

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97
ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد ۹۷

طبق روال هر ساله در محدوده زمانی مشخص بحثی مهمی با عنوان نقل و انتقالات دانشجویی و همچنین مهمانی در دانشگاه آزاد مطرح می شود.بر این اساس واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اخباری مبنی بر ثبت نام نقل و انتقال دانشجویی روی سایت های خود قرار می دهند و در آن شرایط و ضوابط ثبت نام را بیان می کنند.سعی کنید قبل از هرگونه کاری نسبت به شرایط ثبت نام نقل و انتقالی آگاهی کامل کسب کنید.

در نوشته های قبل مطالبی تحت عنوان آیین نامه نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد بیان کردیم.از آن جاییکه در هر سال تحصیلی این فرصت تنها یکبار به هر دانشجو داده می شود و ظرفیت پذیرش محدود است بهتر است در زمان های ابتدایی ثبت نام خود را انجام دهید.اگر به هر دلیلی نتوانستید ثبت نام کنید فرصت طلایی نقل و انتقال و یا مهمانی را از دست داده اید.

دریافت مجوزمهمانی به دانشگاه های دیگر راحتر از دریافت مجوزنقل و انتقال است.برای دریافت انتقالی نباید منع آموزشی داشته باشید و مدارک ارائه شده باید کاملا درست باشد.

بعد از ثبت نام اولویت جابه جایی با کسانی استکه در روزهای اول ثبت نام خود را انجام داده باشند.پس اگر تمایل به ثبت نام نقل و انتقال و مهمانی دارید بهتر است ثبت نام خود را به روزهای آخر موکول نکنید.

زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد ۹۷

محدوده زمانی برای ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی ۱ ماه است و از اواسط تیر آغاز شده و تا اواسط مرداد ماه ادامه دارد.برای ثبت نام باید به سایت منادا مراجعه کنید و مدارک لازم را ارائه دهید.

برای ثبت نام فقط باید به سایت منادا مراجعه کنید در غیر اینصورت درخواست شما پیگیری نمی شود.ثبت نام به صورت اینترنتی است و نتیجه درخواست قبل از شروع نیم سال تحصیلی ارائه می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹