خانه / سراسری / ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری ۹۷

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری ۹۷

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری ۹۷

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری ۹۷ به چه صورت است؟

زمان ثبت نام نقل وانتقالات دانشگاه سراسری ۹۷ چه موقع است؟

شرایط ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری ۹۷ چیست؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد شرایط مهمان شدن در دانشگاه شهید بهشتی ارائه دادیم. در این نوشته سعی داریم به بررسی ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری ۹۷ بپردازیم.

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری 97
ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری ۹۷

طبق روال هر ساله در دانشگاه های سراسری موضوع مهم نقل وانتقال دانشجویان به وجود می آید.در این رابطه دانشگاه ها اطلاعیه هایی را بر روی سایت خود قرار می دهند و اطلاع رسانی دقیق را ارائه می دهند.دانشجویانی که متقاضی انتقالی یا مهمانی به دانشگاه دیگری هستند باید تقاضای خود را در سامانه آموزش ثبت کنید.

از آنجاییکه که این فرصت در هر سال یکبار به دانشجو تعلق می گیرد،ظرفیت پذیرش محدود است پس سعی کنید در روزهای اول نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

مدارک خود را با اعمال دقت ارائه دهید زیرا وجود هرگونه نقص و ایراد در مدارک به منزله از دست دادن فرصت نقل انتقالات دانشجویی و مهمانی است.در صورتی که خواهان انتقالی دائم هستید باید شرایط خاصی نیز داشته باشید ولی تقاضای مهمانی بسیار راحت تر صورت می گیرد.

در مرحله ثبت نام نقل و انتقالی دانشگاه بسیار دقت کنید زیرا وجود هر گونه خطا در انجام مراحل ثبت نام موجب از دست دادن فرصت می شود.می توانید در هنگام ثبت نام و اطلاع از  شرایط انتقالی دانشگاه دولتی از مشاوره تحصیلی مالیم گروه بهره مند شوید.

زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری

زمان ثبت نام برای نقل و انتقال دانشجویی از اول اردیبهشت آغاز می شود و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد.قبل از ثبت نام باید شرایط نقل و انتقال،قانون و شرایط دانشگاه مقصد،رشته تحصیلی و مقطع را دقیق بررسی کنید و به دنبال آن ثبت نام خود را انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹