خانه / سراسری / ثیت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

ثیت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان : به گفته رییس نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش بیش از ۱۰ هزار داوطلب برای پذیرش اموزش و پرورش در آزمون این شرکت کردند: در چندروز آینده وزارت آموزش و پرورش یک لیست برابر ظرفیت تکمیلی را برای گزینش اعلام می کند و پس از انجام مراحل گزینش، نتایج قطعی اعلام می کند.

 نتایج ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

گروه مشاورین مالیم ،در مورد زمان اعلام  شده نتایج نهایی آزمون استخدامی ده هزار نفری آموزش و پرورش بیان کرد: آزمون استخدامی برای جذب ۱۰ هزار نیروی انسانی در آبان ماه سال گذشته در ۵۳ شهرستان برگزار شد و ۲۳۳ هزار و ۴۲۱ متقاضی نیز برای شرکت در این امتحان استخدامی با هم رقابت کردند.

وی افزود: پس از برای عزیزان داوطلب نتایج نهایی این آزمون را اطلاع رسانی می کند.نتایج پایانی آزمون در دی ماه اعلام می شود و مراحل گزینش پذیرفته شدگان شروع می شود. به گفته رییس برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش حدود۲۲۰۰ ظرفیت برای ثبت نام خالی مانده است.در  هفته آینده سازمان سنجش یک لیسترا برابر ظرفیت مانده را برای گزینش اعلام کند. بعد از گذراندن مراحل ثبت نام  و گزینش اولیه در ثبت نام ، زاعلام می شود و ورارت آمورش و پرورش بعد از اعلام قطعی پذیرفته شدگان در آزمون ، مراحل آموزش آغاز می شود.

اخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

به گفته چهاربند بعد اعلام نتایج پدیرفته شدگان در این آزمون از بعدآموزش در دانشگاه فرهنگیان آغاز می شود و متقضیانی که در این آزمون شرکت نکردند می توانند در زمان محدودی که وزارت آموزش فناوری برای ثبت نام تکمیل ظرفیت آموزش و پرورش تعیین کرده است شرکت کنند و بعد بسته شدن سایت ثبت نام  تکمیل ظرفیت ازمون دانشگاه فرهنگیان، داوطلبی پذیرفته نمی شود.

نکته مهم این است که ثبت نام فقط به صورت اینترنتی و در زمان محدود اعلام شده انجام می شود.

شما متقاضیان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و قبولی در این آزمون می توانید از طریق مشاورین متخصص مالیم راهنمایی بگیرید.گروه مشاورین مالیم هر روز از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب آماده پاسخویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹