خانه / دانشگاه آزاد / جذب هیات علمی دانشگاه آزاد در سال ۹۷

جذب هیات علمی دانشگاه آزاد در سال ۹۷

جذب هیات علمی دانشگاه آزاد در سال ۹۷

جذب هیات علمی دانشگاه آزاد در سال ۹۷ انجام می شود؟ شرایط جذب هیات علمی دانشگاه آزاد در سال ۹۷ چیست؟جذب هیات علمی دانشگاه آزاد در سال ۹۷ چه زمانی است؟ در این نوشته به بررسی دقیق این موضوع می پردازیم.

فارغ التحصیلانی که علاقه مند به تدریس،پژوهش و تحقیق هستند سعی دارند در هیات علمی دانشگاه جذب شوند.تمام دانشگاه های کشور اعم از دانشگاه آزاد،دانشگاه سراسری،علمی کاربردی،غیرانتفاعی وپیام نور در بازه های زمانی مختلف اقدام به جذب هیات علمی می کنند.

ما در این نوشته قصد داریم به بررسی دقیق جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی بپردازیم.در صورت داشتن سوال یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

زمان فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد

فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد در هر سال ۲ بار توسط معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام می شود.بعد از این مرحله متقاضیان پذیرش در هیئت علمی باید به سامانه جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد مراجعه کنند.بعد از پرکردن فرم ثبت نام و تحویل مدارک مورد نیاز به واحد دانشگاهی مورد نظر باید منتظر بمانند تا برای مصاحبه دعوت شوند.

باید یادآور شویم که شرایط ثبت نام با شرایط جذب در هیئت علمی متفاوت است.شاید متقاضی شرایط ثبت نام را داشته باشد ولی در مرحله جذب و پذیرش فاقد شرایط لازم باشد.حال به بررسی شرایط ثبت نام و شرایط جذب هیئت علمی می پردازیم.

شرایط ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی

شرایط ثبت نام به شرح زیر می باشد:

۱٫همخوانی رشته تحصیلی در دو مقطع آخر تحصیل

۲٫همخوانی رشته تحصیلی و شرایط کلی دانشجو با اعلام نیاز دانشگاه

۳٫حداکثر سن باید بین ۳۵ تا ۴۵ باشد که برحسب آخرین مقطع تحصیلی محاسبه می شود.

۴٫متقاضیان جذب هیئت علمی که دانشجوی دکتری هستند در زمان ثبت نام بایستی امتحانات جامع خود را با موفقیت پشت سر بگذارند و حداقل معدل آن ها ۱۶ تا ۱۷ باشد.

شرایط جذب هیات علمی دانشگاه آزاد

شرایط جذب اعضای هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی

حال اگر متقاضی شرایط ثبت نام را داشت باید رزومه علمی،آموزشی و پژوهشی او در چند جلسه مورد بررسی قرار گیرد.در این مرحله شرایط متقاضیان با یکدیگر مقایسه می شود و در انتها تعدادی از آن ها که نسبت به بقیه شرایط بهتری دارند بعنوان اعضای هیئت علمی انتخاب می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر مشاوره تحصیلی با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹