خانه / جزوات / جزوه ی عربی آزمون سراسری

جزوه ی عربی آزمون سراسری

جزوه ی عربی آزمون سراسری

جزوه ی عربی آزمون سراسری  : درس عربی جز دروس مهمه در آزمون کنکور است. عربی هم همانند درس دین و زندگی ،زبان خارجه و ادبیات یکی از درس های مهم و تاثیرگذار است.

لینک دانلود جزوه ی کامل عربی :

برای دانلود جزوات کنکور pdf کلیک کنید.

مشاورین مالیم در خصوص آزمون کنکور برنامه ریزی های دقیقی انجام داده است،این برنامه ریزی ها برای کم کردن میزان استرس داوطلب و مروری مناسب و درست تمام درس های جزوات خلاصه کنکوری:اهمیت زمان جمع بندی و مدیریت برنامه ریزی دراین دوران بسیار زیاد است. با استفاده ی مناسب از زمان جمع بندی و با جمع بندی درست ،آماده شدن برای  کنکور صحیح، میتوانید سطح خودتان را خیلی ارتقا بدهید.

برای جزوه گرامر کنکور تجربی کلیک کنید.

مدیریت جزوات کنکور سراسری

خیلی از پشت نکوری ها استرس دارند ، استرس هایی مانند فراموشی خیلی ز مطالب درسی، مرور نکردن مناسب درس ها، این استرس ها پیش از آزمون کنکور طبیعی است،

اما  با  برای مطالعه جزوات خلاصه کنکوری و جمع بندی کنکور ریال به شما این قول می دهیم که همه این مشکلات کنکور شما راحل کنیم و شما با آمادگی کامل برای نکور آماده شوید!! بعد از زمان بندی مطالعه  و برنامه ریزی برای کنکور و جمع بندی کنور  مرحله بعدی شروع مرور دوباره بر درس ها است.

در این مرحله جزوات کامل کنکور و جمع بندی کنکور به شما برای رسیدن به اهدافتان کمک می کند ، همچنین اگر مشکلی در برنامه  کنکور خود برخورد کردید می توانید از گروه مشاوره مالیم کمک بگیرید.

گروه مشاوره مالیم با مشاورین متخصص در زمان بندی پیش از کنکور ، ثبت نام کنکور ، قبولی در آزمون کنکور همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب آماده هرگونه راهنمایی دادن به شما عزیزان میباشد.

دسته بندی جزوات کنکور سراسری

گروه مالیم در جمع بندی خلاصه ی تمام پیش نیازهای کنکور برای شما عزیزان برنامه ریزی هایی انجام داده است تا مشکلات تحصیلی و مرور درس های  گذشته و استرس شما را حل کند.ما در تقسیم بنی جزوات ولی بصورت جامع این امکان را فراهم کردیم.

شما راحت تر درس هایتان را مرور کنید و دلنگرانی های کمتری در این زمینه داشته باشید.جزوات به صورت جامع و خلاصه در رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی ، فنی و مهندسی تهیه شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹