خانه / جزوات / جزوه ی فیزیک کنکور تجربی

جزوه ی فیزیک کنکور تجربی

جزوه ی فیزیک کنکور تجربی

درس فیزیک در کنکور تجربی و ریاضی از اهمیت بالایی بر خوردار است. اما بهدلیل پیچیدگی درس در سال های اول متوسطه تا پیش از کنکور ،مرور و حفظ کردن نکات مهم درس برای کنکور مقداری سخت استاما در جزوهی کاملی که گروه مالیم برای شما آماده کرده می توانید این مشکل را حل کنید.اهمیت زمان جمع بندی و مدیریت برنامه ریزی دراین دوران بسیار زیاد است. با استفاده ی مناسب از زمان جمع بندی و با جمع بندی درست ،آماده شدن برای  کنکور صحیح، میتوانید سطح خودتان را خیلی ارتقا بدهید.

برای دانلود جزوه ی فیزیک کنکور تجربی pfd تجربی  کلیک کنید

مدیریت و جمع بندی جزوات کنکور

خیلی از پشت نکوری ها استرس دارند ، استرس هایی مانند فراموشی خیلی ز مطالب درسی، مرور نکردن مناسب درس ها، این استرس ها پیش از آزمون کنکور طبیعی است،اما  با برنامه ریزی زمان برای مطالعه جزوات خلاصه کنکور و جمع بندی کنکور ریال به شما این قول می دهیم که همه این مشکلات کنکور شما راحل کنیم و شما با آمادگی کامل برای نکور آماده شوید!! بعد از زمان بندی مطالعه  و برنامه ریزی برای کنکور و جمع بندی کنور  مرحله بعدی شروع مرور دوباره بر درس ها است.

در این مرحله جزوات کامل کنکور و جمع بندی کنکور به شما برای رسیدن به اهدافتان کمک می کند ، همچنین اگر مشکلی در برنامه  کنکور خود برخورد کردید می توانید از گروه مشاوره مالیم کمک بگیرید.

گروه مشاوره مالیم با مشاورین متخصص در زمان بندی پیش از کنکور ، ثبت نام کنکور ، قبولی در آزمون کنکور همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب آماده هرگونه راهنمایی دادن به شما عزیزان میباشد.

طبقه بندی جزوات کنکور

گروه مالیم در جمع بندی خلاصه ی تمام پیش نیازهای کنکور برای شما عزیزان برنامه ریزی هایی انجام داده است تا مشکلات تحصیلی و مرور درس های  گذشته و استرس شما را حل کند.ما در تقسیم بندی جزوات، ولی بصورت جامع این امکان را فراهم کردیم تا شما راحت تر درس هایتان را مرور کنید و دلنگرانی های کمتری در این زمینه داشته باشید.جزوات به صورت جامع و خلاصه در رشته هایریاضی ، تجربی ، انسانی ، فنی و مهندسی تهیه شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹