خانه / محرومیت کنکور / جواب اعتراض رفع محرومیت کنکور ۹۷

جواب اعتراض رفع محرومیت کنکور ۹۷

جواب اعتراض رفع محرومیت کنکور ۹۷

چند روزی بود که داوطلبان کنکور مدام در مورد محرومیت از دانشگاه وشرایط رفع محرومیت سوال می پرسیدن..حال می خواهم با کمک مشاوران مالیم گروه این مسئله را بطور کامل بررسی کنیم.

برای اطلاع دقیق از نتایج محرومیت کنکور با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس بگیرید

سوالات متداول در زمینه محرومیت کنکور به این صورت است که آیا قبولی در کنکور سراسری مانع از حضور در آزمون سال بعد می شود یا زمانی که فرآیند انتخاب رشته به درستی صورت نگرفت و منجر به قبولی شد باعث محرومیت از کنکور سال بعد می شود؟

ودر آخر قصد داریم مراحل رفع محرومیت کنکور سال آینده را برای شما بیان کنیم.

نتایج رفع محرومیت کنکور ۹۷

محروم شدن در کنکور سراسری ۹۷ یکی از تنش های فکری داوطلبان کنکور سراسری ۹۷ است.کارنامه سبز در آخرین روزهای شهریور ماه منتشر شد.قبول شدگان کنکور ۹۶ با در نظر گرفتن انتخاب رشته خود وبررسی نتایج کارنامه سبز احتمال قبولی خود را در انتخاب های بعدی امتحان کرده ورشته مورد علاقه خود را گزینش کردند.

حال میخواهیم عواملی که سبب محرومیت شما از کنکور سراسری ۹۷ می شود را بررسی کنیم.

در سال های قبل قبولی ومحرومیت از دانشگاه به این روال بود اگر شما بعد از اعلام نتایج آزمون سراسری انتخاب رشته می کردید ودر دوره روزانه دانشگاه سراسری قبول می شدید در صورتی که قصد ادامه تحصیل در آن رشته ودانشگاه را نداشته باشید شما از امتحان کنکور سال آینده محروم می شوید.

اعلام نتایج رفع محرومیت کنکور ۹۷

ولی در مورد کنکور سراسری ۹۷ قضیه متفاوت است.این محدودیت برای داوطلبان کنکور سراسری ۹۷ برداشته شده است.اگر در کنکور سراسری ۹۶ شما در دانشگاه سراسری روزانه قبول شده اید ولی قصد ادامه تحصیل در آن رشته یا دانشگاه را ندارید تا ۷ مهر فرصت دارید با ارائه درخواست خود به سازمان سنجش نسبت به رفع محرومیت خود اقدام کنید.

مراحل ثبت اعتراض به این صورت است که شما ابتدا به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده ،پس از عضویت در سایت نوع اعتراض خود را انتخاب می کنید ومراحل آن را به ترتیب انجام می دهید.

برای کسب اطلاعات جامع پیرامون این موضوع می توانید به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

 

 

 

۲ دیدگاه

  1. سلام لطفا به سوال من جواب بدید ایا بعد از رفع محرومیت میشه ور کنکور ۹۷ دانشگاه روزانه انتخاب کرد؟

  2. من امسال انتخاب کردم ازروزانه ولی نرفتم میتونم واسه سال ۹۸کنکوربدم وازروزانه انتخاب رشته کنم جواب بدین.لطف میکنین.باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹