خانه / استعدادهای درخشان / دانشگاه آزاد اسلامی ۹۶ استعدادهای درخشان

دانشگاه آزاد اسلامی ۹۶ استعدادهای درخشان

دانشگاه آزاد اسلامی ۹۶ استعدادهای درخشان

دانشگاه آزاد اسلامی ۹۶ استعدادهای درخشان بر اساس اطلاعیه ای که اخیرا از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شده است، ثبت نام دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون برای افرادی که جزو استعدادهای درخشان دوره کارشناسی هستند و جزو ممتازهای دانشگاه آزاد اسلامی محسوب می شوند، از اول تیر همزمان با انتخاب رشته سایر دانشجویان آغاز می گردد.

متقاضیان و دانشجویانی که شرایط ثبت نام را دارند لازم است که دفترچه راهنما را با دقت کامل مطالعه کرده و با تمامی شرایط و ضوابط ثبت نام و تهیه کارت اعتباری برای نام نویسی اقدام کنند.

برای اطلاع از آزمون های ورودی استعداد های درخشان کلیک کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

طبق بخشنامه شماره ی ۷۰/۱۹۱۷۱ در تاریخ بیست و ششم خرداد ۱۳۹۴ موضوع آئین نامه جامع ثبت نام بدون آزمون استعدادهای درخشان و فارغ التحصیلان ممتاز و نمونه، برای وارد شدن به دوره های بعدی تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی:

شرایط دانشگاه آزاد اسلامی ۹۶ استعدادهای درخشان

تمامی افراد واجد شرایط درخواست کننده برای ثبت نام دوره کارشناسی ارشد، شامل استعدادهای درخشان و برتر، فارغ التحصیلان ممتاز، برای رشته های علوم انسانی باید معدلشان حداقل بالای ۱۷ باشد و دانشجویان رشته های غیر از علوم انسانی معدلشان بالا ۱۶ باشد.

پذیرش دانشجویانی که واجد شرایط می باشند در هر سال تحصیلی تنها برای یکبار و فقط در همان سال در رشته همنام و هم جنس امکان پذیر است.

دانشگاه آزاد اسلامی ۹۶ استعدادهای درخشان ترم های تابستان و مرخصی بدون محاسبه سنوات جزء نیمسال های تحصیلی حساب نمی شوند. البته مشروط بر این که تعداد نیمسال های تحصیلی برای دوره کارشناسی پیوسته ۸ ترم و برای دوره کارشناسی ناپیوسته ۴ ترم بیشتر نشود.

دانش پژوهانی که زمان تحصیلشان به دلایلی که به اختیار خودشان نیست (بطور مثال بیماری، مأموریت های پیش آمده برای والدین یا همسر، ازدواج، طلاق و یا زایمان و …) حداکثر دو ترم تحصیلی بیش از مدت مجاز این شیوه نامه شود، در صورت تأیید کمیسیون برای موارد خاص دانشگاه می توانند از تسهیلات استعدادهای درخشان استفاده نمایند.

 

۲ دیدگاه

  1. ممنون عالی بود

  2. ممنون از مطالب خوبتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹