خانه / بدون کنکور / دانشگاه آزاد خوزستان بدون کنکور

دانشگاه آزاد خوزستان بدون کنکور

دانشگاه آزاد خوزستان بدون کنکور

دانشگاه آزاد خوزستان بدون کنکور دانشگاه آزاد خوزستان بدون کنکور دانشجومی پذیرد. این دانشگاه از واحدهایی تشکیل شده است که هر واحد به طور جداگانه بدون کنکور دانشجومی پذیرد. این واحد ها عبارتند از : واحد آبادان، واحد امیدیه، واحد اندیمشک، واحد اهواز، واحد ایذه، واحد بهبهان، واحد دزفول، واحد، رامهرمز، واحد سوسنگرد، واحد شوشتر، واحد شوش، واحد ماهشهر، واحد هندیجان، واحد بین المللی خرمشهر –خلیج فارس، واحد مسجد سلیمان.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی مالیم تماس حاصل فرمایید.

در دانشگاه آزاد خوزستان پذیرش دانشجو بدون کنکور در ۴ مقطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی نا پیوسته، کاردانی پیوسته، وکاردانی پیوسته  صورت می گیرد.

در دانشگاه آزاد خوزستان پذیرش دانشجویان بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد، و این دانشجویان در بعضی از رشته ها می توانند به شیوه پاره وقت به تحصیل بپردازند، که البته هیچ فرقی بین این دوشیوه ( پاره وقت و تمام وقت) درنوع آموزش  وجود ندارد، وحتی در مدرک هم قید نمی شود.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد دزفول

ثبت نام در دانشگاه آزاد خوزستان دومرحله ای است، یعنی داوطلبان ابتدا به صورت اینترنتی ثبت نام می کنند. سپس با در دست داشتن برگه ثبت نام اینترنتی به صورت حضوری به دانشگاه مورد نظر مراجعه کرده، وثبت نام خود را تکمیل می کنند.

دانش آموختگان پنج گروه علوم تجربی، ریاضی فیزیک، علوم،انسانی، زبان و هنر می توانند در این دوره ها دردومقطع کاردانی وکارشناسی شرکت کنند.

گفتنی است که دانشگاه آزاد تا کنون در هیچ کدام ازرشته های زیر شاخه پزشکی به صورت بدون کنکور پذیرش دانشجو نداشته، که البته دانشگاه آزاد خوزستان هم از این امر مستثنی نیست.اما امیداریم که در آینده رشته های پزشکی و زیر شاخه پزشکی هم بتوانند در لیست رشته های بدون کنکوردانشگاه آزاد قراربگیرنند .

البته داوطلبان می توانند برای رسیدن به اطلاعات بهتر و دقیق تر در این مورد با مشاوران در این ضمینه تماس گرفته، تا بتوانند با آگاهی وهوشیاری انتخابی درست و هوشمندانه را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹