خانه / بدون کنکور / دانشگاه آزاد رشته حقوق بدون کنکور

دانشگاه آزاد رشته حقوق بدون کنکور

دانشگاه آزاد رشته حقوق بدون کنکور

دانشگاه آزاد رشته حقوق بدون کنکور پذیرش دارد یانه ؟  این سوال اکثر داوطلبانی است که می خواهند در دانشگاه آزاد رشته حقوق شرکت کنند .این داوطلبان می خواهند بدانند شرایط شرکت در دانشگاه آزاد رشته حقوق چیست؟ واین که چه دانشگاه هایی در رشته حقوق بدون آزمون پذیرش دانشجودارد ؟

چند سالی است که دانشگاه آزاد در کنار پذیرش دانشجویان از طریق کنکور اقدام به پذیرش دانشجویان بدون آزمون وکنکور کرده است  تا جایی که هم اکنون تقریبا  بیش از نود و پنج درصد دانشجویانی که در دانشگاه آزاد مشغول تحصیل هستند, از طریق بدون آزمون وارد دانشگاه شده اند.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته حقوق وارد صفحه شوید.

در این چند سال رشته حقوق هم در کنار بسیاری از رشته های دیگر بدون آزمون پذیرش دانشجو داشته است ,وتقریبا بیش از نیمی از دانشگاههای آزاد در رشته حقوق بدون آزمون دانشجو می پذیرند.

ثبت نام دانشگاه آزاد رشته حقوق بدون کنکور

با این حساب می توان گفت هر شخصی در هر گوشه از این سرزمین که بخواهد در رشته حقوق دانشگاه آزاد بدون کنکور ادامه تحصیل دهد, شرایط ادامه تحصیل در شهر خود یا حداقل شهر های اطراف را دارد, ودیگر نیاز نیست که از شهری به شهر دورتری برود.

مثلا اگر شخصی از شهرستان اهر استان آذربایجان شرقی بخواهد در رشته حقوق دانشگاه آزاد بدون کنکور شرکت کند می تواند در همان شهر اهر یا شهرستانهای اطراف آن ادامه تحصیل دهد.

توانایی های جسمی و روحی فردی که می خواهد در رشته حقوق شرکت کند عبارتند از :قدرت استدلال و تجزیه و تحلیل بالا, جرات و جسارت, فن بیان بالا ,خلاقیت و …

برای مشاهده لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد کلیک کنید و یا با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

تنها شرط اختصاصی برای پذیرش در این رشته داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه, یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه و یا اشتغال به تحصیل در دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه است.

از این رو همه داوطلبان رشته های علوم انسانی, علوم تجربی وریاضی می توانند در رشته حقوق دانشگاه آزاد بدون آزمون ادامه تحصیل دهند.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته حقوق اداری بدون کنکور

رشته حقوق اداری بدون کنکور

رشته حقوق اداری بدون کنکور رشته حقوق اداری بدون کنکور در کدام دانشگاه ها ارائه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *