خانه / بدون کنکور / دانشگاه آزاد رشته روانشناسی

دانشگاه آزاد رشته روانشناسی

دانشگاه آزاد رشته روانشناسی

دانشگاه آزاد رشته روانشناسی رشته روانشناسی از بهترین و پرطرفدار ترین رشته ها در همه دنیا است .امروزه نیاز جامعه به روانشناس بیشتر از گذشته احساس می شود.

این رشته به مطالعه رفتار, افکار و حالات درونی انسان ها و چگونگی رابطه بین این حالات و احساسات درونی با رفتار و کردار بیرونی به صورت علمی ودقیق می پردازد.

در گذشته برای ورود به رشته روانشناسی فقط داوطلبان رشته علوم انسانی می توانستند در آزمون شرکت کنند, اما امروزه رقابت در این رشته سخت تر شده است. زیرا همه ی داوطلبان انسانی, تجربی و ریاضی می توانند شانس خود را برای قبولی در رشته روانشناسی امتهان کنند.

دانشگاه آزاد رشته روانشناسی اگر  به هر دلیلی موفق به ادامه تحصیل در این رشته در دانشگاه های سراسری نشدید, می توانید در رشته روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور به ادامه تحصیل بپردازید. دانشگاه آزاد در این رشته به دو روش با آزمون و بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

بهترین دانشگاه های آزاد برای رشته روانشناسی دانشگاه های رودهن, تهران جنوب, پزشکی تهران و تهران مرکزی و … است.

روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

اما از میان این ها دانشگاه آزاد رودهن در رتبه اول قرار دارد,  که به آن قطب روانشناسی ایران گفته می شود , و درآن دانشجویان در  سه مقطع  کارشناسی ,کارشناسی ارشد ودکترا به تحصیل می پردازند.

گرایش های رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی گرایش بالینی, آموزش کودکان استثنایی, صنعتی  و سازمانی وعمومی است . گرایش روانشناسی  بالینی از پرطرفدار ترین ومحبوب ترین گرایش هاست,که تشخیص و درمان بیمارانی که دارای اختلالات روانی هستند بر عهده ی این روانشناسان است.

لازم است برای این که انتخاب درست و آگاهانه ای داشته باشیم, این رشته را از همه جنبه های آن چه از نظر شرایط و و توانایی های لازم وچه از نظر آینده شغلی وکاری  مورد برسی وتحقیق قرار دهیم, تا بتوانیم انتخابی درست وآگاهانه داشته باشیم. برای این منظور نیز می توانیم از متخصصان و مشاوران این رشته کمک بگیریم.

برای دریافت مشاوره تلفنی تحصیلی با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید از طریق تلفن ثابت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹