خانه / دانشگاه آزاد / دانشگاه آزاد رشته فیزیوتراپی

دانشگاه آزاد رشته فیزیوتراپی

دانشگاه آزاد رشته فیزیوتراپی

دانشگاه آزاد رشته فیزیوتراپی و ایا دانشگاه آزاد رشته فیزیوتراپی دارد یا نه؟این سوال بسیاری از داوطلبان کنکور وطرفداران رشته فیزیوتراپی است . این افراد می خواهند بدانند که دانشگاه آزاد در رشته فیزیوتراپی پذیرش دارد یا نه ؟ و اگر پذیرش ندارد چه باید کرد؟  در پاسخ به سوال اول باید گفت که دانشگاه آزاد تا کنون در این رشته پذیرش نداشته است.

اما امیدواریم که در آینده این رشته وارد دانشگاه آزاد شود,  و شرایط ادامه تحصیل برای داوطلبان این رشته در دانشگاه آزاد فراهم گردد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمه دوم

برای دریافت مشاوره تحصیلی با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

در پاسخ به سوال دوم باید بدانیم که هدف داوطلب از انتخاب دانشگاه آزاد رشته فیزیوتراپی چیست ؟ اگر هدف ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد است ,که داوطلب می تواند رشته دیگری را انتخاب کند ,و در دانشگاه آزاد ادامه تحصیل دهد.اما اگر هدف ادامه تحصیل در رشته فیزوتراپی است, که داوطلب می تواند فقط  در دانشگاه های سراسری روزانه و پردیس خودگردان یا همان بین الملل آن هم به صورت محدود وفقط در تعدادی از دانشگاه ها ادامه تحصل دهد.

دانشگاه آزاد رشته فیزیوتراپی بدون کنکور 

با این اوصاف قبولی در این رشته به دلیل ظرفیت کم آن تا حدودی سخت است.  پس اگر فکر می کنید که توانایی قبولی در نوبت روزانه را ندارید,  و از نظر هزینه و شهریه هم مشکلی ندارید با کمی تلاش وکوشش می توانید در پردیس خودگردان قبول شوید, وادامه تحصیل دهید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمه دوم

فیزیوتراپی در لغت به معنای درمان فیزیکی می باشد. در طب فیزیوتراپی برای بهبود ودرمان بیماران.از عوامل فیزیکی از قبیل الکتریسیته, اشعه ,نور, گرماوسرما وعوامل حرکتی استفاده می شود.

برای مشاهده رتبه قبولی فیزیوتراپی در دانشگاه آزاد وارد صفحه شوید.

کسانی که این رشته را انتخاب میکنند, باید از نظر جسمانی و حرکتی سالم وازنظر روحی و روانی دلسوز وصبور باشند.

دانش آموختگان رشته علوم تجربی می توانند در رشته فیزیوتراپی (البته بعد از قبولی در آزمون سراسری) ادامه تحصیل دهند.

مقطع پذیرش این رشته کارشناسی  ومدت آن ۴  سال است. البته بعد از آن داوطلبان می توانند در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا نیز در همین رشته ادامه نحصیل دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹