خانه / بدون کنکور / دانشگاه آزاد رشته مامایی بدون کنکور

دانشگاه آزاد رشته مامایی بدون کنکور

دانشگاه آزاد رشته مامایی بدون کنکور

دانشگاه آزاد رشته مامایی بدون کنکور این روزها صحبت های بسیاری در مورد دانشگاه های بدون کنکور شنیده می شود و افراد بسیار هستند که در رشته های گوناگون در این دانشگاه ها به تحصیل می پردازند.

البته در میان تمامی رشته های موجود در دانشگاه ها ، رشته های پزشکی و پیراپزشکی همواره طرفداران بسیاری دارند و همواره متقاضی برای تحصیل در این رشته ها بسیار زیاد است.

همین امر باعث شده است که افراد بسیاری به دنبال تحصیل در این رشته بدون کنکور می باشند . یکی از این رشته ها که بسیار پر طرفدار نیز می باشد ، رشته مامایی است.

این رشته یکی از پر کاربرد ترین گرایش های علوم پزشکی می باشد که به مشاوره و راهنمایی در مورد تنظیم خانواده و مراقبت در زمان بارداری می پردازد . تحصیل در این رشت هم از طریق شرکت در کنکور امکان پذیر است و هم می توان در این رشته بدون شرکت در کنکور به تحصیل پرداخت که این نکته نیز قابل ذکر است که این امکان فقط در مقطع کاردانی امکان پذیر است و برای مقاطع تحصیلی بالاتر باید متقاضی در کنکور شرکت کرده و پس از قبولی به ادامه تحصیل بپردازد.

لیست شهرهای پرستاری بدون کنکور

دانشگاه بدون کنکور رشته مامایی شرایط خاص خود را دارد و قبل از اقدام به ثبت نام می بایست اطلاعات دقیقی نسبت به این شرایط بدست آورید تا بتوانید به راحتی ثبت نام نمایید.

با تماس با مشاوره تحصیلی گروه مالیم می توانید به راحتی از طریق تلفن ثابت مشاوران تماس گرفته و به راحتی با آنها در تماس باشید.

مشاورین گروه مالیم می توانند شما را در تمامی مسائل مربوط به امور تحصیلی و ثبت نام در دانشگاه های گوناگون و همچنین زمان بندی کنکور های سراسری و آزاد یاری نماید و اطلاعات مورد نیازتان را در اختیارتان قرار دهد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹