خانه / بدون کنکور / دانشگاه آزاد پزشکی مشهد بدون کنکور

دانشگاه آزاد پزشکی مشهد بدون کنکور

دانشگاه آزاد پزشکی مشهد بدون کنکور  

دانشگاه آزاد پزشکی مشهد بدون کنکور به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد پزشکی مشهد بدون کنکور چیست؟

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد پزشکی مشهد بدون کنکور چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد رشته دندانپزشکی دانشگاه آزاد خوراسگان ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی دانشگاه آزاد پزشکی مشهد بدون کنکور بپردازیم.

تحصیل در رشته های پزشکی،دندانپزشکی،داروسازی و به طور کل رشته های گروه پیراپزشکی آرزوی بسیاری از جوانان است به همین خاطر سالانه تعداد بسیار زیادی از داوطلبان گروه آزمایشی تجربی برای کسب بهترین رتبه های کنکور با یکدیگر رقابت می کنند.

دانشگاه آزاد مشهد پزشکی بدون کنکور

دانشگاه آزاد مشهد دارای دانشکده پزشکی است.قبولی در این رشته آرزوی بسیاری از داوطلبان و متقاضیان گروه تجربی محسوب می شود.به همین دلیل سالانه تعداد زیادی از داوطلبان گروه تجربی با هدف کسب رتبه برتر در کنکور تجربی با یکدیگر رقابت می کنند.

تعدادی از این داوطلبان موفق به کسب رتبه مورد نظر می شوند و تعدادی دیگر علی رغم تلاش و پیشرفت تحصیلی بنابه دلایل مختلف موفق به کسب نتیجه مطلوب نمی شوند.

در این میان عده ای مجدد خود را برای کنکور آماده می کنند،تعدادی نیز به دنبال مهاجرت به کشورهای دیگر و تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی هستند و سایرین به دنبال راهی برای قبولی در دانشگاه هستند.ثبت نام پزشکی بدون کنکور  یکی از این راه هاست.

چند وقتی است در سایت های اینترنتی خبری مبنی بر پذیرش بدون کنکور پزشکی دانشگاه آزاد مطرح شده است.باید بگوییم چند سالی است دانشگاه آزاد در تعدادی از رشته های خود پذیرش بدون کنکور ارائه می دهد ولی در این میان رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی به صورت بدون کنکور ارائه نمی شوند بلکه باید در کنکور سراسری شرکت کنید و رتبه و تراز مورد نیاز را کسب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹