خانه / مقالات / دانشگاه ازاد بدون کنکور پرستاری

دانشگاه ازاد بدون کنکور پرستاری

دانشگاه ازاد بدون کنکور پرستاری

دانشگاه ازاد بدون کنکور پرستاری :بر اساس اطلاع رسانی از سوی سازمان سنجش از امروز مورخه ۱۷ /۷/۹۶ سامانه ثبت نام بدون کنکور در سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.شما عزیزان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانیداز سایت سازمان سنجش اطلاعات کافی را بدست اورید همچنین می توانید از مشاورین تحصیلی مالیم گروه راهنمایی بگیرید.

دانشگاه ازاد بدون کنکور پیراپزشکی

باید ذکر کنیم که این ثبت نام برای کاردانی دانشگاه ازاد و ثبت نام کارشناسی دانشگاه ازاد صدق نمی کند.در سال قبل هم در ثبت نام پیراپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور در همچین تاریخی انجام شد.

رشته های پیراپزشکی شامل کاردانی اتاق عمل ، پرستاری ، علوم آزمایشگاهی و … چندین رشته ی دیگر است که رشته پرستاری جز رشته هایی است که علاقه مندان زیادی برای ادامه تحصیل در دانشگاه دارد و خیلی از داوطلبان هنگام انتخاب رشته کنکور جز اولین انتخاب های خود قرار می دهند.

در چند سال گذشته تحصیل در رشته های پیراپزشکی مانند پرستاری با قبولی در ازمون کنکور امکان پذیر بود و خیلی از افرادی که به هر دلیلی در این آزمون رتبه ی مناسبی نمی گرفتن شانس ادامه تحصیل در این رشته را از دست می دادند.اما با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در رشته های پیرا پزشکی خیلی از نفراتی که برای ادامه تحصیل در رشته های مورد نظرشان نا امید شده بودند می توانند با مدارک و سوابق تحصیلی خود بدون کنکور در دانشگاه ثبت نام کنند.

لیست دانشگاه ازاد بدون کنکور

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد همانند سال های گذشته است و چندین رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی در دانشگاه های  علوم پزشکی و دانشگاه تهران شعبه کیش و صنعتی شریف به ان اضافه شده است.

شما عززان برای مشاوره تلفنی تحصیلی می توانی از طریق تلفن ثابت با مشاورین مالیم گروه تماس برقرار کنید

 

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران رشته معماری بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران : …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد