خانه / بدون کنکور / دانشگاه بدون کنکور آزاد

دانشگاه بدون کنکور آزاد

دانشگاه بدون کنکور آزاد

دانشگاه بدون کنکور آزاد آسان و مطمئن ترین راه برای متقاضیانی هست که قصد حضور در دانشگاه را دارند.برخلاف سال های گذشته که دانشگاه آزاد اقدام به جذب دانشجو براساس قبولی در کنکور را می کرد چند سالی است که به شکل بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه بدون کنکور آزاد

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور آزاد هرسال تحصیلی در دو نوبت اقدام به جذب دانشجو می کند.این پذیرش در مهرماه و بهمن ماه صورت می گیرد.زمان ثبت نام برای ورودی مهرماه از اواسط مرداد آغاز شده و تا اوایل مهرماه انجام می شود.ثبت نام برای ورودی بهمن از اواخر آذر تا اوایل بهمن صورت می گیرد.

نام نویسی و ثبت نام در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته،کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته صورت می گیرد.

برای دریافت اطلاعات از نحوه و طریقه نام نویسی دانشگاه بدون کنکور آزاد و ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکوربا مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

شرایط ثبت نام دانشگاه بدون کنکور آزاد

بسیاری از متقاضیان حضور در دانشگاه آزاد گمان می کنند که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مشروط به داشتن معدل بالا است.ولی جالب است بدانید از سال ۹۳ تا الان شرط معدل از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد حذف شده است.

برای ثبت نام تنها کافی است مدارک تحصیلی مورد نیاز را داشته باشید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته مشروط به داشتن مدرک دیپلم است.ثبت نام کاردانی ناپیوسته و کارشناسی مشروط به داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی است.ثبت نام کارشناسی ناپیوسته مشروط به داشتن مدرک کاردانی است.

برخلاف تصور خیلی از افراد نیازی به تطابق مدرک دانشگاهی کاردانی و کارشناسی نیست.به بیان واضح برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد نیاز به مدرک کاردانی دانشگاه آزاد نی بلکه اگر مدرک کاردانی از هر دانشگاهی داشته باشید می توانید در این مقطع شرکت کنید.

امتیاز جابجایی و انتقال دانشگاه آزاد به کسانی که بدون کنکور در دانشگاه آزاد ثبت نام می کنند تعلق نمی گیرد.

نزدیک به ۹۵ درصد از رشته های دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور ارائه می شود.

برای دریافت اطلاعات در مورد ثبت نام دانشگاه بدون کنکور آزاد و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاوره تحصیلی  مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

 

 

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته حقوق بدون کنکور اصفهان

رشته حقوق بدون کنکور اصفهان

رشته حقوق بدون کنکور اصفهان رشته حقوق بدون کنکور اصفهان : رشته حقوق بدون کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد