خانه / دانشگاه آزاد / دانشگاه بدون کنکور تهران مرکزی

دانشگاه بدون کنکور تهران مرکزی

دانشگاه بدون کنکور تهران مرکزی

دانشگاه بدون کنکور تهران مرکزی داوطلبانی که به هر دلیلی امکان شرکت در کنکور را ندارید و شرکت در آزمون کنکور شما را از تحصیل نا امید کرده، میتوانید از طریق تماس با گروه مشاورین متخصص مالیم بهترین دانشگاه هایی که بدون کنکور رشته مورد نظرتان را در شهر خودتان ارائه می دهند ثبت نام کنید.

ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه های کشور در مقاطع کاردانی،کارشناسی وکارشناسی ارشد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکزی

دانشگاه آزاد تهران مرکزی در سال ۹۰ به طور رسمی شروع به پذیرش دانشجو کرد و با آخرین آمار در سال ۹۵ تعداد دانشجو پذیرش شده ۱۱۸۳۶ نفر بوده که تعداد دانشجویان

در مقطع کاردانی ۳۱۲۱ ، در مقطع کارشناسی۷۰۱۶ ، کارشناسی ارشد ۱۶۸۱ و در مقطع دکتری ۱۹نفر است. ثبت نام بدون کنکور متقاضیان در دانشگاه آزاد تهران شرق و ورود در مقاطع تحصیلی کاردانی ، کارشناسی،کارشناسی ارشد ، دکتری فقط با مدارک و مراحل زیر انجام می شود، شما برای اطلاعات بیشتر و مشاوره گرفتن برای انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه می توانید

با تیم مشاوره مالیم تماس برقرار کنید:

الف_ ورود در سایت آزمون و گرفتن کد رهگیری

ب_ دو سری کپی از کارت ملی و به همراه داشتن اصل آن

پ_ دو سری کپی ازتمام  صفحات شناسنامه  و به همراه داشتن اصل آن

ج_ارائه آخرین مدرک تحصیلی

چ_ارئه برگه معافیت تحصیلی از از نظام وظیفه و دو سری کپی از آن

د_ ارائه فیش واریزی هزینه خدمات آموزشی و هزینه بیمه دانشجو

(در ضمن کارکنان اموزش و پرورش که در مقطع کارشناسی ارشد قبول شدند باید برای ثبت نام نامه بلامانع بودن تحصیلی آموزش و پرورش همراه داشته باشند.)

تحصیل بدون کنکور  در دانشگاه آزاد تهران مرکزی

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور تهران مرکزی در رشته هایی که در لیست  دانشگاه های آزاد ، دانشگاه های غیر انتفاعی و برخی از دانشگاه های پیام نور برای داوطلبانی که فرصت شرکت در آزمون کنکور را ندارند و فقط مدارک  و شرایط لازم برای ثبت نام را نیاز دارند.متقاضیان در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه فقط نیاز به فرم و مدارکی ذکر شده دارند.

داوطلبانی که در تهران سکونت دارند و یا  می خواهند در  تهران ادامه تحصیل بدهند و به هر دلیلی نمی توانند در آزمون کنکور شرکت کنند، می توانند از طریق مشاورین مالیم در  دانشگاه هایی که بدون کنکور رشته مورد نظرشان را ارائه می دهند ثبت نام کنند.

دانشگاه های آزاد ، دانشگاه های عمی کاربردی و غیر انتفاعی در مقاطع کاردانی ،کارشناسی و کارشناسی ارشد دوبار در سال آمادگی پذیرش دانشجو را دارند.

داوطلبانی که به تحصیل در دانشگاه های تهران علاقه دارند و  از مکان  دانشگاه های موجود در تهران اطلاعی ندارند میتوانند از طریق گروه مالیم دانشگاه بدون کنکور تهران مرکزی را در لیست دانشگاهای بدون کنکور کشور پیدا کنند. گروه مشاوره مالیم آماده هرگونه راهنمایی در مورد انتخاب دانشگاه ، نحوه درست انتخاب رشته و ثبت نام  دانشگاه به داوطلبان می باشد.

 

صفحات مرتبط دیگر:

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران جنوب

دانشگاه بدون کنکور تهران مرکزی

دانشگاه بدون کنکور تهران شرق

دانشگاه بدون کنکور تهران غرب

دانشگاه بدون کنکور تهران جنوب

دانشگاه بدون کنکور تهران شمال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹