خانه / بدون کنکور / دانشگاه بدون کنکور رشته مامایی

دانشگاه بدون کنکور رشته مامایی

دانشگاه بدون کنکور رشته مامایی

دانشگاه بدون کنکور رشته مامایی یکی از زیر مجموعه ها و گرایش های علوم پزشکی می باشد . این رشته دارای اهمیت بسیاری است زیرا نقش اساسی و مهمی در مشاوره ، تحقیقات ، مراقبت و نگهداری و همچنین روابط مادر و کودک را داراست.

با توجه به این که این رشته از موقعیت شغلی بسیار مناسبی در جامعه برخوردار است ، افراد و متقاضیان بسیاری می خواهند در این رشته به ادامه تحصیل بپردازند و برای بسیاری از آنها این سوال به وجود آمده است که آیا می توان در این رشته بدون کنکور به تحصیل پرداخت یا خیر ؟

بر خلاف برخی از رشته های پزشکی بعضی از دانشگاه ها در مقطع کاردانی در رشته مامایی دانشجویانی را در صورت داشتن برخی از شرایط بدون کنکور پذیرش می نمایند ، اما این نکته نیز قابل ذکر است که این امر تنها برای مقطع کاردانی است و چنین شرایطی برای مقاطع تحصیلی بالاتر وجود ندارد.

رشته مامایی بدون کنکور دانشگاه آزاد اهواز

برای ثبت نام دانشگاه بدون کنکور رشته مامایی می بایست قبل از شروع یکی از ترم های مهر یا بهمن در صورتی که دانشگاه مورد نظر پذیرش داشته باشد اقدام نمایید.البته طبق توضیحاتی که در بالا ارائه شد برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در این رشته می بایست در کنکور شرکت کرده و پس از قبولی در آن در دانشگاه مورد نظر به ادامه تحصیل بپردازید.

همچنین برای بدست آوردن اطلاعات تکمیلی درباره نحوه ی پذیرش در این رشته بدون کنکور می توانید با مشاوره تحصیلی مالیم تماس بگیرید تا علاوه بر اطلاعات مربوط به این رشته سوالات خود را در رابطه با نحوه ی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور نیز پرسیده و پاسخ مناسب را دریافت نمایید. همچنین مشاورین ما می توانند شما را در انتخاب رشته مناسب یاری کرده و مشاوره های مناسبی برای ادامه تحصیل به شما ارائه دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹