خانه / بدون کنکور / دانشگاه بدون کنکور رشته معماری

دانشگاه بدون کنکور رشته معماری

دانشگاه بدون کنکور رشته معماری

دانشگاه بدون کنکور رشته معماری یکی از رشته های پرطرفدار که در حال حاضر در سیستم آموزشی کشور در دانشگاه های مختلف تدریس می شود رشته ی معماری است. افزایش ظرفیت دانشگاه ها باعث شده است که دیگر جوانان نگرانی برای ورود به دانشگاه نداشته باشند.

دانشگاه های بدون کنکور این کمک را کرده اند که افرادی که به هر دلیلی نمی توانند در کنکور شرکت کنند ، بتوانند به راحتی در رشته ی مورد علاقه خود به تحصیل بپردازند.

دانشگاه های متفاوتی از جمله ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران ، آزاد و غیر انتفاعی بدون کنکور اقدام به جذب دانشجو در ترم های بهمن و مهر می نمایند . متقاضیان می توانند در هر کدام از مقاطع تحصیلی کاردانی و یا کارشناسی در رشته ی مورد علاقه خود از جمله رشته معماری ثبت نام نمایند.

برای ورود به مثقطع کاردانی داشتن مدرک دیپلم ضروری می باشد و معیار اصلی برای ثبت نام نیز معدل فرد بوده که الویت پذیرش نیز بر اساس همان خواهد بود . البته این نکته نیز قابل ذکر است که دانشگاه های بدون کنکور هزینه ای را از فرد دریافت می کنند ، که این هزینه نسبت به دانشگاه ، مقطع تحصیلی و رشته ی فرد متفاوت خواهد بود.

رشته معماری بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

برای ثبت نام دانشگاه بدون کنکور رشته معماری ابتدا می بایست منتظر فراخوان دانشگاه مورد نظر بمانید و پس از تکمیل دفترچه و انتخاب محل تحصیل و رشته منتظر پاسخ دانشگاه مورد نظر بمانید.

سپس برای تکمیل ثبت نام به صورت حضوری همراه با مدارک خود به دانشگاه مورد نظر مراجعه نمایید . البته بهتر است قبل از انتخاب رشته و یا انتخاب محل تحصیل برای بدست آوردن آگاهی کامل نسبت به رشته با افرادی مشورت کنید.

گروه مالیم با استفاده از مشاورین با تجربه در این امر می توانند شما را یاری نمایند.

تنها کافیست از تلفن ثابت در هر زمان و مکانی با مشاوران مالیم تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹