خانه / بدون کنکور / دانشگاه بدون کنکور پرستاری

دانشگاه بدون کنکور پرستاری

دانشگاه بدون کنکور پرستاری

دانشگاه بدون کنکور پرستاری :رشته پرستاری جز رشته هایی است که علاقه مندان زیادی برای ادامه تحصیل در دانشگاه دارد و خیلی از داوطلبان هنگام انتخاب رشته کنکور جز اولین انتخاب های خود قرار می دهند.

بر اساس اطلاع رسانی از سوی سازمان سنجش از امروز مورخه ۱۷ /۷/۹۶ سامانه ثبت نام بدون کنکور در سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.شما عزیزان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانیداز سایت سازمان سنجش اطلاعات کافی را بدست اورید همچنین می توانید از مشاورین تحصیلی مالیم گروه راهنمایی بگیرید.

دانشگاه ازاد بدون کنکور پیراپزشکی

باید ذکر کنیم که این ثبت نام برای کاردانی دانشگاه ازاد و ثبت نام کارشناسی دانشگاه ازاد صدق نمی کند.در سال قبل هم در ثبت نام پیراپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور در همچین تاریخی انجام شد.

رشته های پیراپزشکی شامل کاردانی اتاق عمل ،مهندسی پزشکی ،گیاه شناسی،کاردانی مامایی، علوم آزمایشگاهی و … است.در چند سال گذشته تحصیل در رشته های پیراپزشکی مانند پرستاری با قبولی در ازمون کنکور امکان پذیر بود و خیلی از افرادی که به هر دلیلی در این آزمون رتبه ی مناسبی کسب نمی کردند شانس ادامه تحصیل در این رشته را از دست می دادند.

اما با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در رشته های پیرا پزشکی خیلی از نفراتی که برای ادامه تحصیل در رشته های مورد نظرشان نا امید شده بودند می توانند با مدارک و سوابق تحصیلی خود بدون کنکور در دانشگاه ثبت نام کنند.

لیست دانشگاه ازاد بدون کنکور

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد همانند سال های گذشته است و چندین رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی در دانشگاه های  علوم پزشکی و دانشگاه تهران شعبه کیش و صنعتی شریف به ان اضافه شده است.

شما عززان برای مشاوره تلفنی تحصیلی می توانی از طریق تلفن ثابت با مشاورین مالیم گروه تماس برقرار کنید

یک دیدگاه

  1. کدوم دانشگاه تو تهران پیراپزشکی بدون کنکور ارائه کرده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹