خانه / بدون کنکور / دانشگاه مجازی بدون کنکور

دانشگاه مجازی بدون کنکور

دانشگاه مجازی بدون کنکور

دانشگاه مجازی بدون کنکور دانشگاه های مجازی و یا به اصطلاحی دیگر دانشگاه های الکترونیکی که ما امروزه نیز به نام دانشگاه های قرن بیست یکی نیز از آن ها یاد می کنیم و دانشجویان زیادی را نیز به خود اختصاص داده است.از زمانی که دانشگاه مجازی بدون کنکور آمده است، دقیقاً از زمانی که اینترنت در همه جا رواج پیدا کرد و بیشتر مردم در دنیا هم به اینترنت دسترسی دارند و هم این که همه می توانند در همه جا از اینترنت استفاده کنند.

البته با تحقیق هایی که به تازگی به دست آمده است نشان می دهد که کشور آمریکا اولین کشوری بوده که دانشگاه بدون کنکور تاسیس کرده است. که البته با گذر زمان و با رواج پیدا کردن آن در همه ی کشور ها، کشور ما نیز این کار را انجام داد است و دانشگاه مجازی بدون کنکور را در سراسر کشور راه اندازی کرده است .

ثبت نام دانشگاه مجازی کاردانی به کارشناسی

برای بار اول فکر انجام این کار به ذهن انگلیسی ها افتاد که به نام دانشگاه باز،فکر خود را بیان کردند و از چندین سال قبل این دانشگاه ها را در کشور خود فعال نمودند، اما همین دانشگاه های باز توسط آمریکایی ها توسعه داده شدند و به طور کامل تری به این مقوله پرداختند.

راه های شرکت در دانشگاه مجازی بدون کنکور تنها با داشتن رایانه،کامپیوتر شخصی خانگی و البته تلفن همراه امکان پذیر است که همه ی آن ها باید به اینترنت متصل باشند و از این طریق در کلاس ها شرکت کنند.

راه اندازی زمان دانشگاه مجازی بدون کنکور بیشتر بر این مبنا بوده است که دانشجویان از کلاس های سنتی بیرون بیایند و بتوانند با پیشرفت تکنولوژی همراه شوند و به صورت امروزی درس خواندن را پیش بگیرند.

همچنین در ایران نیز به همراه گشترش ها و پیشرفت هایی که در این زمینه ها به وجود آمده است.

سیستم های آموزشی تغییراتی کرده است و دانشگاه مجازی بدون کنکور رواج یافته است و شما می توانید از این نوع دانشگاه ها استفاده کنید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته حقوق اداری بدون کنکور

رشته حقوق اداری بدون کنکور

رشته حقوق اداری بدون کنکور رشته حقوق اداری بدون کنکور در کدام دانشگاه ها ارائه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *