خانه / تکمیل ظرفیت / دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای کسب اطلاعات از فهرست رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد از راه تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره تماس هایی که در پایین ذکر میشود تماس حاصل فرمایید.لازم به ذکر است مشاوره تحصیلی تلفنی ما از ساعت ۸صبح الی ا بامداد پاسخ گوی شما میباشند.

این پاسخ گویی حتی در ایام تعطیل صورت میگیرد.

روش پذیرش دانشجوی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد به این صورت است که مرکز دانشگاه آزاد هرسال بعد از مشخص شدن نتیجه کارشناسی ارشد ودر نظر گرفتن دانشگاه هایی که ظرفیت پذیرش دانشجویانشان کامل نشده است فرصت دوباره ای به متقاضیان برای قبول شدن در رشته های دانشگاه های مورد نظر میدهد.

این زمان که معروف به تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد است،در ابتدا هر دانشگاه فهرست رشته هایی که ظرفیت پذیرش آن ها به مقدار مشخص شده نرسیده است را به بخش سنجش وپذیرش دانشگاه آزاد اعلام میکند در ادامه فهرست این رشته ها با عنوان دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد انتشار میابد.

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

بستر انتخاب رشته برای متقاضیانی که در جلسه کنکور کارشناسی ارشد شرکت کردند فراهم است بطوریکه براساس آن میتوانند اقدام به انتخاب رشته کنند.از آنجاییکه که برای اولین بار کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری درسال ۹۶ یکی شده است،کلیه متقاضیان حاضر در جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۹۶ قادر خواهند بود در پروسه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری ۹۶ وهم در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ حضور پیدا کنند.

با کمک مشاوران مالیم گروه برای آسودگی کار متقاضیان،راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶را بصورت جامع وکامل درسایت مالیم گروه قرار داده ایم.

زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶

بر اساس اعلام سازمان سنجش زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از روز ۳شنبه ۱۱مهر شروع میابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طریقه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد میتوانید با مشاوران ارشد مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹