خانه / دفترچه / دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد برای متقاضیان دانشگاه آزاد اسلامی برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در این دانشگاه را دارند است که در چند روز اینده در سایت رسمی دانشگاه ازاد انتشار پیدا میکند و از این رو افرادی که هر گونه سوال درباره دفترچه انتخاب رشته و یا نوع انتخاب رشته نسبت به محل و رشته مرکز مشاوره مالیم گروه در خدمت شما عزیزان می باشد.

نحوه ثبت‌نام  دانشگاه ازاد برای متقاضیان دانشگاه بدون آزمون مقطع دکتری تخصصی در این دفترچه موجود می باشد.

رشته‌های دکه در خارج کشور و دانشگاه های بین المللی و دانشگاه های پردیس خودگران نیز بعد ها اعلام خواهد شد و مراکز و پردیس‌های بین‌الملل و دوره‌های مشترک.

زمان شروع انتخاب رشته متقاضیان در اطلاعیه‌ مستقل در هفته آینده اعلام خواهد شد.

در بسیاری از شهرهای کشورمان بعضی از رشته های که متقاضیان به دنبال ان بوده اند در دفترچه ای امسال اضافه شده است. داوطلبان گرامی،بعد از سالها رنج و زحمت علم آموزی حال به مرحله ای رسیده ایدکه بتوانند با خیال راحت انتخاب رشته را انجام دهند. اما مواظب باشید که بتوانید به درستی انتخاب کنید.

کد رشته های پردیس خودگردان(متمم دفترچه انتخاب رشته آزاد)

طبق متمم جدول شماره ۳قسمت پزشکی فقط در شهرستان تهران شهر تهران با کد ۷۳۵ در رشته های پزشکی-دکتری عمومی و پرستاری و آزمایشگاهی و همچنین دندانپزشکی ، دروس علوم دارویی در رشته داروسازی، واحد ورامین و سما اسلامشهر در رشته پرستاری دانشگاه پردیس خود گردان پذیرش بیشتری اعلام نموده است. برای اطلاعات بیشتر بر روی کلمه انتخاب رشته دانشگاه آزاد کلیک نمایید و یا با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید تا بتوانند به سوالات شما عزیزان بهترین پاسخ را دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹