خانه / تکمیل ظرفیت / دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ۹۶

دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ۹۶

 

دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ۹۶

دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ۹۶ :ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در دو دوره مهر ما و بهمن ماه انجام می شود و زمان خوبیست که متقاضیانی که نسبت به انتخاب رشته ی خود دیر اقدام کردند در تکمیل ظرفیت شانس خود را امتحان کنند و دانشگاه ها هم اگر در پذیرش دانشجو به حد نصاب نرسیدند فرصت خوبیست که در این مدت زمان تکمیل ظرفیت پذیرش را انجام دهند.برای مشاهده  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد کلیک کنید.

زمان شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ماه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تا ساعت ۱۲ شب ۲۹ دی ماه ادامه دارد. داوطلبانی که در کنکور دکتری تخصصی سال ۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده و آماده حضور در مصاحبه شده اند می توانند در رشته گرایشی که در مرحله مصاحبه انجام دادند می توانند حداکثر تا ۲۰ محل دانشگاهی را انتخاب کنند.

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه کارشناسی ارشد ۹۶

مطالب تخصصی تر در مورد ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ در این صفحه قرار دارد، همچنین می توانید برای مشاوره تحصیلی  و دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با مشاوران مالیم گروه تماس بگیرید.

داوطلبان مجاز در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهم ترین سوال در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد این است که چه کسانی واجد انتخاب رشته تکمیل ظرفیت می باشند.قابل توجه آن دسته از افرادی که در انتخاب رشته مرداد ماه شرکت نکرده اند تنها شرایط شرکت در  حضور در جلسه کنکور سراسری و صدور کارنامه می باشد.

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

هر داوطلب تنها اجازه ۲۰ انتخاب رشته را در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶ دارد و فقط در گرایش رشته خود می توانند انتخاب رشته کنند. به عنوان مثال داوطلبانی که در کنکور انسانی شرکت کرده اند ، تنها می توانند از رشته محل های رشته انسانی در تکمیل ظرفیت برخوردار شوند.

شما عزیزان برای اطلاعات دقیق تر می عتوانید با از طریق تلفن ثابت با مشاورین مالیم گروه تماس برقرار کنید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

انتخاب رشته مجازی برای دانشگاه ازاد

انتخاب رشته مجازی برای دانشگاه ازاد

انتخاب رشته مجازی برای دانشگاه ازاد انتخاب رشته مجازی برای دانشگاه ازاد به چه صورت …

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *