خانه / دفترچه / دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری

دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری اطلاعیه سازمان سنجش برای اعلام دفترچه تکمیل ظرفیت پذیرش رشته‌های تحصیلی جدید و تکمیل ظرفیت برخی از رشته‌های تحصیلی دوره‌ روزانه و نوبت دوم دانشگاه‌ در ازمون سراسری سال ۱۳۹۶

سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع تمام متقاضیانی که در کنکور سراسری سال ۱۳۹۶ شرکت کرده و در جلسه آزمون حضور داشته اند می‌رساند بعضی از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پس از اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت فوق علاوه بر ظرفیت‌های‌ مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲بعضی از دانشگاه های کشور شروع که تکمیل ظرفیت خود نسبت به ظرفیت دانشگاه کرده اند.

دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری

برای دریافت دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری کلیک کنید

افرادی که متقاضی که در ازمون شرکت کرده اند و با نمره کل مساوی و یا بیشتر از یک (با توجه به کارنامه نتایج علمی اولیه) می‌توانند برای اعتراض به نتایج کنکور سراسری براساس ضوابط و شرایط مندرج در این اطلاعیه و دفترچه‌های راهنمای شماره ۱ و ۲ و سایر اطلاعیه‌های مربوط است.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

یک دیدگاه

  1. سلام من در کارنامه ی نهایی هم از دبیری شبمی وهم از پرستاری سراسری قبول شده ام ولی چون سهوا اموزش ابتدایی بالاتر از انها زده ام از اموزش ابتدایی قبول شده ام هیچ علاقه ای برای ادامه این رشته ندارم لطفا راهنماییم کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹