خانه / دفترچه / دفترچه دانشگاه سراسری ۹۷

دفترچه دانشگاه سراسری ۹۷

دفترچه دانشگاه سراسری ۹۷

دفترچه دانشگاه سراسری ۹۷ : یکی از دغدغه های اصلی جوانان مسئله کنکور و قبولی در دانشگاه های سراسری می باشد . این آزمون به دلیل اینکه متقاضیان بسیاری در آن شرکت می کننداز حساسیت و اهمیت بسیار بالایی برای جوانان برخوردار است و هر فردی تمام تلاش خود را انجام می دهد تا در این آزمون بتواند بهترین نتیجه را بدست آورد .

داوطلبانی که به برنامه ریزی برای کنکور ۹۷ نیاز دارند می توانند با مشاوران مالیم گروه تماس بگیرند.

ثبت نام کنکور جدید طبق برنامه و زمان بندی که توسط سازمان سنجش صورت می گیرد انجام خواهد شد و متقاضیان می توانمند پس از اعلام این برنامه اقدام به ثبت نام نمایند . این نکته قابل ذکر است که قبل از ثبت نام می بایست دفترچه راهنمای این آزمون را دریافت کرده و آن را به مطالعه نمایید ، زیرا می بایست از تمامی شرایط اختصاصی ، عمومی ، سهمیه ها و همچنین مقررات نظام وظیفه با خبر باشید .

دفترچه ۹۷ دانشگاه سراسری

داوطلبان شرکن در کنکور ۹۷ باید بدانند که برای رسیدن به تنیجه خوب باید از برنامه ریزی درسی برای کنکور ۹۷ خوبی برخوردار باشند..نکته ی دیگری که می بایست به آن اشاره نماییم این است که داوطلبان شرکت در کنکور دانشگاه آزاد نیز می بایست همین دفترچه را مطالعه کرده و اقدام به ثبت نام نمایید . همانگونه که می دانید برای شرکت در کنکور می بایست دارای مدرک دیپلم ۴ ساله یا همان مقطع پیش دانشگاهی باشید .

دانشجویانی که در هنرستان های فنی و کاردانش نیز به تحصیل پرداخته اند می بایست در کنکور مربوط به خود شرکت نمایند . این دفترچه پس از انتشار در سایت قرار خواهد گرفت و شما می توانید از طریق سایت این دفترچه را دانلود نموده و مطالعه کنید . همچنین می توانید برای به دست آوردن اطلاعات تکمیلی دربارهی نحوه ی ثبت نام در کنکور ، اطلاعات در مورد دانشگاه های مختلف در کشور و یا استفاده از مشاوره تحصیلی درباره ی شیوه های مختلف تست زنی و … با مشاورین گروه مالیم تماس بگیرید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹