خانه / دفترچه / دفترچه دانشگاه سراسری ۹۷

دفترچه دانشگاه سراسری ۹۷

دفترچه دانشگاه سراسری ۹۷

دفترچه دانشگاه سراسری ۹۷ : یکی از دغدغه های اصلی جوانان مسئله کنکور و قبولی در دانشگاه های سراسری می باشد . این آزمون به دلیل اینکه متقاضیان بسیاری در آن شرکت می کننداز حساسیت و اهمیت بسیار بالایی برای جوانان برخوردار است و هر فردی تمام تلاش خود را انجام می دهد تا در این آزمون بتواند بهترین نتیجه را بدست آورد .

داوطلبانی که به برنامه ریزی برای کنکور ۹۷ نیاز دارند می توانند با مشاوران مالیم گروه تماس بگیرند.

ثبت نام کنکور جدید طبق برنامه و زمان بندی که توسط سازمان سنجش صورت می گیرد انجام خواهد شد و متقاضیان می توانمند پس از اعلام این برنامه اقدام به ثبت نام نمایند . این نکته قابل ذکر است که قبل از ثبت نام می بایست دفترچه راهنمای این آزمون را دریافت کرده و آن را به مطالعه نمایید ، زیرا می بایست از تمامی شرایط اختصاصی ، عمومی ، سهمیه ها و همچنین مقررات نظام وظیفه با خبر باشید .

دفترچه ۹۷ دانشگاه سراسری

داوطلبان شرکن در کنکور ۹۷ باید بدانند که برای رسیدن به تنیجه خوب باید از برنامه ریزی درسی برای کنکور ۹۷ خوبی برخوردار باشند..نکته ی دیگری که می بایست به آن اشاره نماییم این است که داوطلبان شرکت در کنکور دانشگاه آزاد نیز می بایست همین دفترچه را مطالعه کرده و اقدام به ثبت نام نمایید . همانگونه که می دانید برای شرکت در کنکور می بایست دارای مدرک دیپلم ۴ ساله یا همان مقطع پیش دانشگاهی باشید .

دانشجویانی که در هنرستان های فنی و کاردانش نیز به تحصیل پرداخته اند می بایست در کنکور مربوط به خود شرکت نمایند . این دفترچه پس از انتشار در سایت قرار خواهد گرفت و شما می توانید از طریق سایت این دفترچه را دانلود نموده و مطالعه کنید . همچنین می توانید برای به دست آوردن اطلاعات تکمیلی دربارهی نحوه ی ثبت نام در کنکور ، اطلاعات در مورد دانشگاه های مختلف در کشور و یا استفاده از مشاوره تحصیلی درباره ی شیوه های مختلف تست زنی و … با مشاورین گروه مالیم تماس بگیرید .

 

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۶

دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۶

دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۶   دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۶ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد