خانه / بدون کنکور / دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد هر ساله در ترم های مهر و بهمن اقدام به جذب دانشجو از طریق کنکور و یا بدون آن می نماید.دانشجویان و متقاضیان می توانند در هر کدام از مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی به صورت و پیوسته و یا ناپیوسته به تحصیل بپردازند.

نکته ی قابل ذکری که می بایست مورد توجه قرار بگیرد،متقاضیانی که می خواهند در رشته ی پزشکی و دیگر رشته های مرتبط با آن به تحصیل بپردازند می بایست در کنکور شرکت نمایند زیرا امکان تحصیل در این رشته بدون شرکت در کنکور وجود ندارد ، اما امکان تحصیل در رشته های دیگر وجود دارد و افراد می توانند به راحتی در دانشگاه مورد نظر خود به تحصیل بپردازند.

برای ثبت نام می بایست پس از تکمیل دفترچه،فرد همراه با آخرین مدرک تحصیلی خود در دانشگاه حاضر شود و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نماید.

دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ۹۶

برای ثبت نام می بایست ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد را دریافت نمایید و پس از مطالعه ی آن اقدام به ثبت نام نمایید.

این نکته باید مورد توجه قرار بگیرد که فرد با هر معدلی می تواند در دانشگاه شرکت نماید ، تنها کافیست رشته ی خود را انتخاب نماید.

با توجه به توضیحاتی که در بالا داده شد دیگر نگرانی برای ادامه تحصیل وجود ندارد و شما تنها کافیست علایق خود را بشناسید و بدانید که در کدام رشته می خواهید به تحصیل بپردازید تا بتوانید پیشرفت مناسبی داشته باشید.

اگر در انتخاب رشته ی مورد نظر خود تردید دارید می توانید با مشاوران گروه مالیم تماس بگیرید تا با استفاده از راهنمایی آنها بتوانید انتخاب درستی داشته باشید و همچنین آن ها اطلاعات کاملی درباره لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و همچنین زمان بندی ثبت نام دانشگاه در اختیار شما قرار خواهند داد .

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته روانشناسی بدون کنکور کرمانشاه

رشته روانشناسی بدون کنکور کرمانشاه

رشته روانشناسی بدون کنکور کرمانشاه رشته رواتشناسی بدون کنکور کرمانشاه : رشته روانشناسی بدون کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد