خانه / بدون کنکور / دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه

دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه

دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه

دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه ایا اسان است؟شرایط کلی ثبت نام رشته دندانپزشکی در ترکیه به چه صورت است؟مرکز مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان است تتا بهترین مشاوره و انجام امور ثبت نام را برای شما آسانتر کند.

در بعضی از دانشگاه های ترکیه که دارای شرایط سخت تری نسبت به دانشگاه های دیگر این کشور می باشد باید شما در ابتدا ازمونی را ثبت نام کنید که به اصطلاح به آن YOS  گفته میشود،ابتدا این ازمون برای افرادی است که از سمت دیگر کشورها قصد ادامه تحصیل در ترکیه را دارند و میتوان گفت افرادی که سوابق تحصیلی خوبی را دارند و ۸۰ درصد نمرات دوران تحصیلی انها خوب باشد در دوران دبیرستان شاید این مدرک را برای انها نیاز نباشد.

دندانپزشکی بدون کنکور در ترکیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و اعزام دانشجو با مرکز مالیم تماس حاصل فرمایید.

البته در این میان چند دانشگاه وجود دارد که شرایط سختری نسبت به بقیه انشگاه ها دارند مانند دانشگاه بلینکت و دانشگاه کوش و دانشگاه سابانچی که دارای رنک جهانی خوبی می باشند.

دندانپزشکی بدون کنکور ترکیه

برای تحصیل در ترکیه چه زبانی را باید یاد گرفت؟

برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشور ترکیه را دارند باید گفت که زبان اموزشی در این کشور اکثرا انگلیسی می باشد و از این رو شما بایستی نمره زبان خوبی داشته باشید و حداقل نمره زبان داشتن مدرک IELTS –TOEFL IBT  می باشد و نمره  بر اساس دستورالعمل هر ساله تغییر پیدا می کند.

از شما توانسید در ازمون زبان نمره خوبی کسب کنید پذیرش شما در دانشگاه به اسانی خواهد بود در غیر اینصورت پیشنهاد ما به شما این است که به مدت یک سال در دوره های اموزشی در ترکیه شرکت کنید تا بتوانید نتیجه مطلوب را بدست اورید.

البته زبان ترکیه ای هم مورد قبول می باشد.

ترکیه در ۱۰ سال اخیر رشد تعدادی قابل توجه ای در داشگاه های خصوصی خود داشته و از این رو تعداد این دانشگاه ها به ۸۰ تا تقریبا می رسد که اکثریت انها در شهر استانبول می باشد و الباقی در شهرهای انکارا و ازمیر و دیگر شهرها است و البته لاز به ذکر است که قبرس شمال دارای ۸ دانشگاه است که تنها یکی از انها مورد تایید وزارت علوم می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی با مرکز مالیم تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹