خانه / بدون کنکور / دندانپزشکی بدون کنکور در کیش

دندانپزشکی بدون کنکور در کیش

دندانپزشکی بدون کنکور در کیش

دندانپزشکی بدون کنکور در کیش:دانشگاه بین المللی پدیس کیش در جهت رسیدن به اهداف علمی پژوهشی خود و ادامه تحصیل علاقه مندان به رشته های پزشکی که موفق به قبولی در آزمون کنکور نشده اند در چندین رشته از پیرا پزشکی و دندان پزشکی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پزشکی را انجام نمی دهد.

ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور در کیش

از آن جایی ادامه تحصیل در رشته های دندانپزشکی و داروسازی و پزشکی دغدغه خیلی از افرادی است که در کنکور پزشکی قبول نشدند از این رو هر چند سال یک بار از سوی وزارت علوم براساس شرایط و ضوابط خاص و سوابق تحصیلی ثبت نام پزشکی بدون کنکور ، ثبت نام بدون کنکور در رشته های دارو سازی و دندان پزشکی انجام می شود ولی در دانشگاه های آزاد و دانشگاه های علمی کاربردی این دورشته بدون کنکور دانشجو پذیرش نمی کنند.

شرایط ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور در کیش

پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد رشته ی دندانپزشکی و داروسازی  جز رشته هایی هستند که نیاز به کنکور دارند و پذیرش در دانشگاه با قبولی در آزمون امکان پذیر است.

ثبت نام بدون کنکور در رشته ی دندانپزشکی  و داروسازی با شرایط خاص و ضوابط و سوابق تحصیلی متقاضی پس از اعلام پذیرش بدون کنکور این رشته از سوی دانشکده علوم پزشکی انجام نمی شود اما دانشگاه پردیس کیش و دانشگاه تهران بنا به ظرفیت های محدودی که دارد.

ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور در کیش جدا از سوابق تحصیلی داوطلب، شرایط عمومی و خصوصی خود را دارد فقط می بایست در کنکور سال جاری شرکت نماید

شرایط عمومی ب طور خلاصه این که تابعیت جمهوری اسلامی ایران باشد.عدم سوء پیشینه کیفری و از نظر نظام وظیفه ی عمومی داوطلب منع قانونی برای ادامه تحصیل نداشته باشد.

برای ارتباط با مشاوره مالیم گروه می توانید از طریق تلفن ثابت تماس برقرار کنید.مشاوریم مالیم گروه همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب آماده راهنمایی و پاسخ به سوالات شما عزیزان هستند.

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته فوریت های پزشکی بدون کنکور

رشته فوریت های پزشکی بدون کنکور

رشته فوریت های پزشکی بدون کنکور رشته فوریت های پزشکی بدون کنکور : رشته فوریت …

۷ دیدگاه

  1. سلام ببخشید رتبه ام ۶۵٠٠شده برای دندانپزشکی کیش میشه امیدوار باشم ممنونم

  2. ثبت نام بدون کنکور
    دندانپزشکی به چه صورت می باشد؟

  3. سلام دندان پزشکی بدون کنکور پذیرش دارید؟؟

  4. سلام
    دندان پزشکی بدون کنکور پذیرش دارید؟

  5. سلام دندان پزشکی بدون کنکور کجا پذیرش هست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *