خانه / بدون کنکور / دندانپزشکی بدون کنکور شهید بهشتی

دندانپزشکی بدون کنکور شهید بهشتی

دندانپزشکی بدون کنکور شهید بهشتی

دندانپزشکی بدون کنکور شهید بهشتی :دانشگاه های آزاد وعلمی کار بردی و علوم پزشکی در راستای اهداف علمی پژوهشی خود و ادامه تحصیل علاقه مندان به رشته های پزشکی که موفق به قبولی در آزمون کنکور نشده اند در چندین رشته  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور  را انجام می دهد.

ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور

ادامه تحصیل در رشته های دندانپزشکی و داروسازی و پزشکی دغدغه خیلی از افرادی است که در کنکور پزشکی قبول نشدند از این رو  در مناطق محروم پذیرش دانشجو در رشته های پزشکی و دندان پزشکی و…طبق یک شرایط خاص صورت می گیرد. ثبت نام بدون کنکور در رشته های دارو سازی و دندان پزشکی انجام نمی شود و در دانشگاه های آزاد و دانشگاه های علمی کاربردی این دورشته بدون کنکور دانشجو پذیرش نمی کنند.

شرایط ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور تهران

پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد :رشته ی دندانپزشکی و داروسازی  جز رشته هایی هستند که نیاز به کنکور دارند و پذیرش در دانشگاه با قبولی در آزمون امکان پذیر است.

ثبت نام بدون کنکور در رشته ی دندانپزشکی  و داروسازی تحت هیچ شرایطی صورت نمی گیرد. با شرایط خاص و ضوابط و سوابق تحصیلی متقاضی پس از اعلام پذیرش بدون کنکور این رشته از سوی دانشکده علوم پزشکی انجام می شود اما دانشگاه پردیس کیش و دانشگاه تهران بنا به ظرفیت های محدودی که دارد می تواند دار رشته ی دندان پزشکی و رشته های پیرا پزشکی دانشجو می پذیرد.

ثبت نام دندانپزشکی با کنکور در تهران جدا از سوابق تحصیلی داوطلب، شرایط عمومی و خصوصی خود را دارد

شرایط عمومی ب طور خلاصه این که تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.عدم سوء پیشینه کیفری و از نظر نظام وظیفه ی عمومی داوطلب منع قانونی برای ادامه تحصیل نداشته باشد.

برای ارتباط با مشاوره مالیم گروه می توانید از طریق تلفن ثابت تماس برقرار کنید.مشاوریم مالیم گروه همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب آماده راهنمایی و پاسخ به سوالات شما عزیزان هستند.

۳ دیدگاه

  1. با سلام لطفا شماره تماس گروه را ایمیل فرمائید و یا در خصوص مشاوره به بنده ایمیل بزنید

  2. مشاوران مالیم گروه

    سلام حتما تا هفته اینده شماره تماس داده میشود
    منتظر باشید

  3. من امسال کنکور دادم و رتبه ام در منطقه ۲ , ۲۳۰۰۰ شده چطوری می تونم در ایران دندان پزشکی یا پزشکی بخونم معدل دیپلمم ۱۸/۷۴ است و سال ۹۶ پیش دانشگاهیم تمام شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹