خانه / دانشگاه آزاد / رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶

رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶

رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶

رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶ متقاضیانی میتوانند در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶ قبول شوند که تراز کنکوری آنها در رشته مورد نظر از تراز یا نمره کل آخرین فردی که سال قبل قبول شده است،بیشتر باشد.پس در حدتوان است که متوجه شویم تراز امتحان متقاضیان تکمیل ظرفیت خوب بوده است وبه همین خاطر توانستند در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شوند.

برای مشاهده کلیک کنید.

رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ۹۶

هنوز یک نکته مبهم است وآن اینست که با قبولی در انتخاب رشته خاص آیا انتخاب های بعدی داوطلب بررسی شده اند یا خیر ولی مطمئنیم کسانی که توانستند در تکمیل ظرفیت دانشگاه قبول شوند تراز علمی بالاتری نسبت به آخرین نفری که در تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد قبول شده است بدست آورده اند.

تراز قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶

بسیاری از داوطلبان از ما در مورد احتمال قبولی شان در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد۹۶ سوال میپرسند.شانس واحتمال قبولی در دانشگاه آزاد ۹۶در هر رشته خاص بستگی به دانشگاه دارد ودر هر دانشگاه نسبت به دیگری متفاوت است.با زدن مثالی این قضیه را برای شما به روشنی بیان میکنیم.احتمال قبولی در دانشگاه بستگی به تعداد ظرفیت باقی مانده دانشگاه در رشته مورد نظر دارد.

برای اطلاع از تراز قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد وارد صفحه شوید.

مثلا اگر داوطلبی با یک رتبه خوب در دو رشته مهندسی عمران دانشگاه بابل ویک رشته خوب در دانشگاه علوم تحقیقات قبول شود وبخواهد دانشگاه روزانه را برای ادامه تحصیل انتخاب کند طبیعتا از رفتن به دانشگاه آزاد انصراف میدهد ودر نتیجه یک ظرفیت خالی در دانشگاه آزاد باقی میماند که در زمان تکمیل ظرفیت براساس تراز پر میشود.

نهایتا میتوان گفت رتبه وتراز پذیرش در یک رشته ودانشگاه خاص وابسته به ظرفیت باقی مانده آن رشته دارد.

برای اطلاع از زمان شروع تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ کلیک کنید.

مشاوران مالیم گروه با برخورداری از روابط قوی با مدیران ارشد دانشگاه ها وموسسات علمی قادرند شما را در یک انتخاب رشته اولیه وهمچنین انتخاب رشته تکمیل ظرفیت همراهی کنند.لذا تنها با یک تماس میتوانید به مجموعه مالیم گروه بپیوندید واز تخصص ومهارت کارشناسان ما به نحو احسن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹