خانه / تکمیل ظرفیت / رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مهندسی برق ۹۶

رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مهندسی برق ۹۶

رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مهندسی برق ۹۶

رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مهندسی برق ۹۶ رشته مهندسی برق جزء رشته های تاپ وتراز اول علمی وتحصیلی میباشد که در زمان انتخاب رشته در مقاطع کارشناسی وکارشناسی ارشد در اولویت انتخاب داوطلبان قرار دارد.مشکل بسیاری از دانشجویان اینست که نمیتوانند بدرستی نکات مربوط به انتخاب رشته مهندسی برق را رعایت کنند.

در این نوشته سعی داریم که با کمک مشاوران مالیم گروه نکات مهمی را در رابطه با انتخاب رشته کارشناسی برق ۹۶ به شما ارائه دهیم.

نکته اصلی که داوطلبان باید بسیار به آن دقت کنند این است که مواد درسی در دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری بسیار تغییر کرده است والبته گرایش های مقطع ارشد برق باعث شده تا رتبه های کسب شده نسبت به سال های قبل تغییرات شگفت انگیزی داشته باشند.بنابراین برای مشاوره انتخاب رشته مهندسی برق ۹۶ باید از کسانی کمک بگیریم که نسبت به این تغییرات اطلاعات جامعی داشته باشند وبتوانند قبولی هارا با این تغییرات تطبیق دهند.

این افراد میتوانند بهترین نتیجه قبولی را برای شما رقم بزنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مهندسی برق ۹۶

برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی برق ۹۶ در گرایش الکترونیک دقت کنید بخاطر اضافه شدن درس امکان دارد رتبه های کسب شده کمی جابجا شوند وتغییر کنند که تاثیر آن روی رتبه های قبولی سال های گذشته بسیار کم است.

یکی از مسائل اصلی در انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی برق ۹۶ جدایی الکترونیک قدرت از سایر گرایشهای قدرت بوده است.این جدایی باعث شده است تا انتخاب رشته در قدرت کمی سخت ودشوارتر از قبل شود.

بهترین راه حل برای یک انتخاب رشته درست در این رشته این است که رتبه های قبول شده  سال قبل را تطبیق دهیم وآن هارا با رتبه های کسب شده در رشته تفکیک شده گرایش الکترونیک قدرت مقایسه کنیم.

در انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی برق ۹۶ باید به این نکته توجه کنیم گرایش های مخابرات به دو قسمت سیستم ومیدان تقسیم شده است.یعنی دو رتبه جداگانه برای انتخاب این رشته ها در کارنامه کنکور شما ثبت میشود.دقت کنید اگر داوطلب گرایش مخابرات هستید احتمال دارد با رتبه های بالا در دانشگاه های تراز اول قبول شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹