خانه / رتبه قبولی / رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی

رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی

رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی

رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی :رتبه قبولی رشته پرستاری دانشگاه های دولتی مانند دانشگاه تهران در مناطق ۱ و ۲ و ۳ با هم متفاوت است، حدود ۴۹۰۰ در منطقه ۱، حدود ۷۷۰۰ در منطقه ۲ و حدود ۵۵۰۰ در منطقه ۳ بوده است. دانشگاه تهران از این تعداد شرکت کنندگان در کنکور سراسری تنها ۵۰ نفر را پذیرش کرد، که ۲۵ نفر آن ها خانم و ۲۵ نفر آن ها آقا بودند.

اگر شما هم علاقه مند به تحصیل در رشته پرستاری هستید، رشته پرستاری جزو رشته هایی است که در بین مردم شناخته شده و محبوب می باشد. کنکور تجربی یکی از پر متقاضی ترین کنکوری می باشد که دارای رشته های تحصیلی ایست که بسیاری از طرفداران این رشته به آن جذب شده اند.

رتبه قبولی رشته پرستاری دانشگاه دولتی

رشته پرستاری هم در دانشگاه سراسری و هم در دانشگاه آزاد از طریق کنکور سراسری، دانشجو می پذیرد. رشته ی پرستاری در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه علوم پزشکی ارائه می شود. متقاضیان می توانند تحصیلات خود را در این مقاطع ادامه دهند.

مقطع ارشد رشته پرستاری به مدت دو سال است که دانشجویان می بایست ۲۶ واحد درسی را بگذرانند. لازم است بدانید رشته پرستاری در مقطع کارشناسی به صورت عمومی ارائه میشود و گرایش دیگری ندارد اما در کارشناسی ارشد دارای گرایش های متنوعی می شود و برای اطلاع از آخرین رتبه قبولی پرستاری با مشاوران تحصیلی مالیم تماس بگیرید.

رشته پرستاری یک رشته ی علمی است و پرستار فرد مهمی در مراقبت و نگهداری بیمار محسوب می شود. بیشتر پرستاران در مراکز بهداشتی و درمانی مشغول به کار هستند همچنین می توانند به عنوان عضو مهمی در سازمان ورزشی و یا در صنعت برای محافظت از سلامتی کارکنان مشغول به کار شوند.

شما باید به این رشته علاقه داشته باشید تا بتوانید در محیط بیمارستان دوام بیاورید به همین دلیل قبل از اینکه وارد رشته پرستاری شوید از چند تا پرستار درباره ی چگونگی شرایط و کار و موقعیتشان در محیط بیمارستان سوال کنید.

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

 

 

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی :آخرین رتبه قبولی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد