خانه / رتبه قبولی / رتبه و کارنامه قبولی رشته پرستاری آزاد

رتبه و کارنامه قبولی رشته پرستاری آزاد

رتبه و کارنامه قبولی رشته پرستاری آزاد

رتبه و کارنامه قبولی رشته پرستاری آزاد که پرستاری یکی از زیر شاخه های علوم پزشکی می باشد که هر ساله داوطلبان بسیاری برای تحصیل در این رشته در کنکور مربوط به آن شرکت می نمایند.

این مسئله به این دلیل است که رشته ی پرستاری بر خلاف گذشته پیشرفت های بسیاری داشته است و دیگر به مدرک معتبر دانشگاهی نیازمند است.

آموزش و ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری باعث می شود که ، افرادی که در این رشته تحصیل می کنند به سطح علمی بسیار مناسبی در این باره دست یابند و بتوانند بهتر با بیماران ارتباط بر قرار کرده و آن ها را از لحاظ روحی و جسمی تقویت نمایند . پرستاری از لحاظ اهمیت تفاوت بسیاری با پزشکی ندارد و شاید در برخی از موارد می توان آن را با اهمیت تر دانست زیرا آنها در طول روز مدت زمان بیشتری را با بیماران در ارتباط هستند.

رتبه لازم برای رشته پرستاری دانشگاه ازاد

دانشجویان می توانند به راحتی تا مقطع دکتری در این رشته به تحصیل بپردازند . این رشته در مقطع کارشناسی به عنوان پرستاری عمومی تدریس می شود ، ولی در مقطع کارشناسی ارشد دارای گرایش های ، پرستاری ویژه ، داخلی ، مدیریت ، اطفال ، ویژه و روان پرستاری می باشد.

در دکتری نیز دانشجویان می توانند در گرایش های مختلفی مانند بافت شناسی، آناتومی و اپید میولوژی به ادامه تحصیل بپردازند.

نکته ی دیگر که می بایست آن را بیان نماییم این است که اگر نیاز به اطلاعات تکمیلی درباره ی رشته ی پرستاری و کرایش های آن و همچنین زمان ثبت نام کنکور مربوط به آن دارید  می توانید با مشاورین گروه مالیم تماس بگیرید.

راهنمایی های آن ها استفاده نمایید و یا درباره ی دیگر رشته های مربوط به پزشکی اطلاعاات کسب نمایید.رتبه قبولی رشته پرستاری دانشگاه آزاد ۹۶ – ۹۷ نیز به زودی در سایت قرار می گیرد و اعلام خواهد شد.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی

آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری دولتی :آخرین رتبه قبولی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *