خانه / بدون کنکور / رشته حسابداری بدون کنکور

رشته حسابداری بدون کنکور

رشته حسابداری بدون کنکور

رشته حسابداری بدون کنکور و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد یکی از پرجمعیت ترین رشته های موجود در کشور حسابداری می باشد که همواره درخواست و تقاضاض برای تحصیل در آن بسیار بالا بوده است.

این رشته از سه گروه آموزشی علوم انسانی ، تجربی و ریاضی فیزیک دانشجو می پذیرد و مهم ترین درس برای این رشته نیز ریاضی می باشد . درواقع می توان گفت داشتن شم ریاضی برای دانشجویان این رشته بسیار ضروری می باشد.همچنین این افراد باید بتوانند به خوبی گزارش تهیه کنند و قدرت نگارش خوبی داشته باشند.

برای دریافت مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه وارد صفحه شوید یا با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

این رشته در کشور دارای موقعیت ها و فرصت های شغلی مناسب و گوناگونی می باشد . با توجه به این که سالیانه تعداد بسیاری از افراد در این رشته فارغ التحصیل می شوند اما تعداد افراد بیکار در این رشته بسیار کم است ، زیرا کوچکترین ادارات و شرکت ها نیز نیاز به فردی برای حسابداری و یا حتی تهیه اظهارنامه مالیاتی دارند.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

این افراد پس از فارغ التحصیلی در این رشته می توانند در موقعیت های شغلی مختلفی از قبلی : حسابداری بانک ، حسابداری بیمه ، حسابداری مالیاتی ، حسابداری دولتی و … به کار مشغول شده و به فعالیت بپردازند.

هدف اصلی این رشته این است که افراد بتوانند صورت ها و گزارش های مالی گوناگون را طراحی و تنظیم نمایند و آنها را به افراد بالا دست خود ارائه دهند.

به دلیل تقاضای بسیار بالا برای تحصیل در این رشته  دانشگاه های بسیاری حتی بدون نیاز به کنکور اقدام به جذب دانشجو برای رشته حسابداری می نمایند و دیگر نگرانی شرکت در کنکور برای افراد وجود نخواهد داشت و می توانند به راحتی به ادامه تحصیل بپردازند.

برای اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور و همچنین کسب اطلاعات کامل درباره رشته حسابداری می توانید با گروه مالیم تماس گرفته و از اطلاعات مشاوران این گروه استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بییشتر با مشاوره تلفنی مالیم تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹