خانه / بدون کنکور / رشته حسابداری بدون کنکور تهران

رشته حسابداری بدون کنکور تهران

رشته حسابداری بدون کنکور تهران

رشته حسابداری بدون کنکور تهران حسابداری یکی از پرکاربردترین رشته های موجود در کشور است که داوطلبان بسیاری نیز دارد . معمولا دانشجویانی که در این رشته فارغ التحصیل می شوند مشکلی برای استخدام و وارد شدن در بازار کار نخواهند داشت و می توانند فعالیت کاری داشته باشند .

مشکلات اقتصادی و مالی شرکت ها به دلیل رکود اقتصادی باعث شده است که سیستم های حسابداری و حسابداران موقعیت های شغلی فراوانی نسبت به رشته های دیگر بدست آورند .

با توجه به این که در دانشگاه های مختلف کشور تعداد دانشجویان حسابداری معمولا بیشتر از سایر رشته هاست ، برخی از دانشگاه ها با توجه به ظرفیت های موجود خود اقدام به جذب دانشجو برای این رشته بدون نیاز به کنکور وبه شکل بدون کنکور نموده اند .

بنابراین امکان ادامه تحصیل برای افرادی که توانایی شرکت در کنکور به هر دلیلی را ندارند نیز فراهم شده است و می توانند در رشته مورد نظر خود به راحتی به تحصیل بپردازند .

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام رشته چاپ بدون کنکور به شما ارائه دادیم.پس با ما همراه باشید.

ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور تهران

برای ثبت نام  رشته حسابداری بدون کنکور تهران نیز متقاضیان می توانند پس از اعلام فراخوان دانشگاه های مورد نظر و انجام ثبت نام اینتزنتی ، برای تکمیل مراحل ثبت نام خود به دانشگاه مراجعه نمایند .

دانشگاه های مختلفی در کشور اقدام به جذب دانشجو بدون کنکور می نمایند که برای مثال می توانیم دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور را نام ببریم . برای ثبت نام کافیست اخرین مدرک تحصیلی خود (دیپلم برای کاردانی و مدرک فوق دیپلم برای کارشناسی )  را در اختیار داشته باشید .

اگر اطلاع دقیقی از زمان ثبت نام این دانشگاه ها ندارید و یا هنوز تصمیمی برای انتخاب رشته مورد نظر خود نگرفته اید می توانید با مشاوران گروه مالیم تماس بگیرید . مشاوران گروه مالیم می توانند با استفاده از تجارب خود شما را در انتخاب رشته ای مناسب یاری نمایند و همچنین اطلاعات دقیقی از زمان ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور مانند ثبت نام دانشگاه بدون کنکور حقوق پیوسته و یا زمان بندی کنکور در اختیار شما قرار دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹