خانه / بدون کنکور / رشته حقوق اداری بدون کنکور

رشته حقوق اداری بدون کنکور

رشته حقوق اداری بدون کنکور

رشته حقوق اداری بدون کنکور در کدام دانشگاه ها ارائه می شود؟

ثبت نام رشته حقوق اداری بدون کنکور  به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته حقوق اداری بدون کنکور چیست؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام رشته مشاوره اسلامی ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی رشته حقوق اداری بدون کنکور بپردازیم.

رشته حقوق اداری از جمله گرایش های رشته حقوق است.رشته حقوق از جمله رشته هایی است که می توانید بدون نیاز به حضور در کنکور در دانشگاه علمی کاربردی یا دانشگاه آزاد بخوانید.

علم حقوق شامل تمام روابط اجتماعی که آثار حقوقی در آن است می شود.روابط اجتماعی ممکن است به رابطه مردم با دولت مربوط شود که به حقوق عمومی معروف است یا مربوط به روابط مردم با یکدیگر است که به حقوق خصوصی معروف است.

حقوق عمومی مربوط به قوای سه گانه مجریه،قضاییه و مقننه و حکومت کشور و هر آنچه که مربوط به آن می شود است و حقوق خصوصی به روابط بین مردم می پردازد که از مهمترین روابط بین مردم روابط تجاری است یا حقوق مدنی که می توان به اموال،مالکیت،قراردادها،مسئولیت هایی که اشخاص بعد از ارتکاب به خطا به عهده دارند می توان اشاره کرد.

ثبت نام رشته حقوق اداری بدون کنکور

رشته حقوق از جمله رشته های پرطرفدار گروه آزمایشی انسانی است که هر سال تعداد بسیار زیادی از داوطلبان با هدف کسب مجوز ورود به این رشته در کنکور سراسری شرکت می کنند.

چند سالی است که دانشگاه های مختلف از جمله دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه آزاد این رشته را به صورت بدون کنکور ارائه می دهند.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی باید مدرک مورد نظر را داشته باشید.هرساله دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته اقدام به جذب و پذیرش داوطلبان می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹