خانه / بدون کنکور / رشته حقوق بدون کنکور اصفهان

رشته حقوق بدون کنکور اصفهان

رشته حقوق بدون کنکور اصفهان

رشته حقوق بدون کنکور اصفهان :

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد – رشته روانشناسی بدون کنکور ۹۷ – هزینه رشته روانشناسی بدون کنکور – رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد مازندران

برای دریافت مشاوره تحصیلی درزمینه رشته های بدون کنکور با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

امروزه بسیار از افرد به دنبال رشته هایی هستند که آینده شغلی خوب و تضمین شده ای داشته باشد. یکی از این رشته ها که در زیر شاخه رشته علوم انسانی قرار دارد رشته حقوق می باشد. رشته حقوق را می توان به عنوان یکی از پر طرفدار ترین رشته های علوم انسانی دانست که هر ساله به طرفداران آن نیز افزوده می شود. اما باید بدانید که پذیرش این رشته در دانشگاه های دولتی بسیار سخت خواهد بود و مسیر پر فراز و نشیبی را در انتظار خواهید داشت.

رشته حقوق بدون کنکور

اما اگر شما نتوانستید در کنکور سراسری پذیرفته شوید، هیچ جای نگرانی ای نیست چرا که شما یک انتخاب بسیار خوب در پیش روی تان خواهید داشت. شما عزیزان می توانید رشته حقوق را بدون کنکور در دانشگاه های آزاد، غیر انتفاعی و پیام نود به ادامه تحصیل پرداخته و به مدارج بالا برسید. پس به این صورت شما عزیزان می توانید به راحتی در رشته مورد علاقه تان در دانشگاه های سراسر کشور به ادامه تحصیل بپردازید.

شرایط پذیرش رشته های بدون کنکور

پذیرش در رشته های بدون کنکور را پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی می نامند. در واقع شما برای ورود به دانشگاه برای رشته های بر اساس سوابق تحصیلی هیچ نیازی به شرکت در کنکور و یا قبولی در آن ندارید. چرا که ملاک دانشگاه ها در قبولی شما در این رشته معدل و نمره دیپلم شما خواهد بود. با توجه به این موضوع شما به راحت ترین شکل ممکن می توانید در رشته مد نظرتان به تحصیلات عالی بپردازید.

برای انتخاب رشته رشته های بدون کنکور بهتر است که حتما با یک مشاوره خبره مشورت کنید. ما می توانیم شما را در این زمینه همراهی کنیم.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹