خانه / بدون کنکور / رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد :

رشته ی روانشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد – رشته روان شناسی بدون کنکور در تهران – رشته روانشناسی کودک بدون کنکور – کارشناسی رشته روانشناسی بدون کنکور

برای دریافت مشاوره تحصیلی درزمینه رشته های بدون کنکور با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

رشته های بدون کنکور همیشه مورد توجه بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان در مقاطع مختلف قرار می گرفته. در واقع رشته های بدون کنکور در دانشگاه هایی از جمله دانشگاه های آزاد اسلامی، دانشگاه های علمی کاربردی، دانشگاه های پیام نور و دانشگاه های غیر انتفاعی ارائه می شوند. اگر شما هم می خواهید در این زمینه مشاوره های لازم را دریافت کنید با ما همراه باشید.

رشته حقوق

رشته حقوق از جمله رشته های پر طرفدار در زیر مجموعه رشته انسانی می باشد که هر ساله به طرفداران و علاقه مندان این رشته اضافه می شود. اگر بخواهید از طریق شرکت در آزمون سراسری کنکور و قبولی در آن به دانشگاه وارد شوید راه بسیار سختی را در پیش خواهید داشت که با تلاش های زیاد می توانید به آن رسیده و موفق شوید. اما اگر نتوانستید در کنکور موفق شوید هیچ اشکالی ندارد و این پایان ماجرا نیست. راه حل شما ادامه تحصیل در رشته حقوق به صورت بدون کنکور می باشد.

رشته های بدون کنکور

دانشگاه ها هر ساله رشته هایی را تحت نام ثبت نام رشته بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام می نماید. بر اساس سوابق تحصیلی به این معناست که ثبت نام این رشته بر اساس نمره دیپلم شما خواهد بود و رتبه و تراز کنکور شما در قبولی در رشته مد نظر تان در دانشگاه پذیرنده به هیچ عنوان ملاک نیست. در واقع شما می توانید بدون شرکت در کنکور سراسری در این رشته ها ثبت نام کنید. به این شکل به راحتی می توانید به راحتی در رشته مورد علاقه تان ادامه تحصیل داده و به درجات بالا دست پیدا کرده و به موفقیت برسید.

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹