خانه / بدون کنکور / رشته دندانپزشکی بدون کنکور در تهران

رشته دندانپزشکی بدون کنکور در تهران

رشته دندانپزشکی بدون کنکور در تهران

رشته دندانپزشکی بدون کنکور در تهران موضوعی است که این روزها حواشی زیادی ایجاد کرده است.
تعداد بسیار زیادی از دانشجویان و داوطلبان شرکت در رشته دندانپزشکی با ما تماس می گیرند و در مورد نحوه ثبت نام بدون کنکور رشته دندانپزشکی سوالاتی را می پرسند.
باید بگوییم که پذیرش بدون کنکور رشته دندانپزشکی نه تنها در تهران بلکه در هیچ جای ایران به صورت بدون کنکور ارائه نمی شود.
رشته های پزشکی ،دندان پزشکی و دارو سازی از جمله رشته هایی هستند که هنوز دانشگاه های سراسر کشور نسبت به ثبت نام بدون کنکور این رشته ها اطلاعیه ای ندادند.
باید یادآور شویم شرایط جذب دانشجو در مناطق محروم و دانشگاه های علوم پزشکی کمی متفاوت است.
دانشجویانی که در مناطق محروم تحصیل می کنند و متقاضی قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی هستند مشمول شرایط خاص آموزشی و ثبت نام دانشگاه هستند.
دانشگاه های مناطق محروم ظرفیت پذیرش خاصی برای دانشجویان منطقه خود در نظر می گیرند.مثلا اگر در دفترچه انتخاب رشته نگاهی بیندازید متوجه می شوید تعدادی از رشته ها مخصوص دانش اموزان و دانشجویان مناطق محروم است.به معنای دیگر این دانشگاه ها شرط بومی گزینی را برای ثبت نام دانشجویان خود درنظر می گیرند.

رشته دندانپزشکی دانشگاه آزاد

در نوشته های قبل مطالبی در مورد شرط بومی گزینی را برای شما ارائه دادیم.
داوطلبانی که با این شرط در دانشگاه ثبت نام کردند متعهد می شوند تا ۳برابر دوره آموزش خود را در آن منطقه خدمت کنند.که این شرط در گذشته قابل خرید بود ولی طبق قانون جدید هیچگونه خریدی در این رابطه صورت نمی گیرد.
به بیان واضح تر در گذشته این دسته از داوطلبان با پرداخت مبلغی مدت زمان خدمت خود را خریداری می کردند ولی الان براساس قانون این شرایط برقرار نیست.
ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور در خارج از کشور
داوطلبان که قصد ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی دارند ولی بنا به دلایلی نتوانستند مجوز ورود به دانشگاه را به دست آورند می توانند برای ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور ثبت نام کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشته دندانپزشکی بدون کنکور در تهران با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹