خانه / بدون کنکور / رشته رباتیک بدون کنکور

رشته رباتیک بدون کنکور

رشته رباتیک بدون کنکور

رشته رباتیک بدون کنکور : رباتیک یکی از رشته های مهندسی جدید و میان رسته ای می باشد . این رشته بدین دلیل جدید است که از تاسیس آن در کشور حداکثر ۱۵ سال می گذرد و به این دلیل به آن میان رسته ای می گویند که اشتراکاتی با گرایشات کنترل و الکترونیک رشته مهندسی برق، طراحی جامدات رشته مکانیک و رشته نرم افزار کامپیوتر دارد .

البته این مسئله باید ذکر شود مهندسی رباتیک به معنای مهندسی برق مکانیک و یا کامپیوتر نیست ، بلکه یک موضوع کاملا جداست. با توجه به ارتباطی که این رشته با سایر رشته های دیگر دارد بدون شک برای تحقیق ، پیشرفت و نوآوری یک از رشته های مناسب مهندسی رباتیک می باشد . امروزه از این رشته  بدون کنکور در صنایع گوناگون استفاده های بسیاری می شود و دلیل آن هم می توان بازدهی بهتر و بیشتر ربات نسبت به نیروی انسانی دانست ، همچنین آنها با قدرت و دقت بیشتری کارها را انجام می دهند .

برای اطلاع دقیق از رشته مدیریت بیمه با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس بگیرید

ثبت نام رشته رباتیک بدون کنکور

این رشته برای پاسخ به نیاز های جدید بشر ایجاد شده است ، زیرا با توجه به پیشرفت روز به روز تکنولوژی نیازهای بشر نیز متفاوت خواهد بود ، پس افرادی می توانند پاسخ گو باشند که متناسب با این نیازها تحصیل کرده باشند . رشته ی رباتیک در ایران هنوز وجود ندارد ولی در مقطع کارشناسی ارشد گرایش مکاترونیک تدریس می شود .

بدون شک با گذشت زمان این رشته نیز جایگاه اصلی خود را در کشور بدست خواهد آورد و با افزایش نیروهای متخصص و اساتید و افراد کارشناس شرایط تحصیل در این رشته در گرایش های دیگر آن نیز فراهم خواهند شد . با توجه به نوپا بودن این رشته موقعیت های مناسب شغلی برای افراد فارغ التحصیل در این رشته وجود دارد و آنها می توانند به راحتی وارد بازار کار شوند .

افرادی که به این رشته علاقه مند می باشند باید آشنایی سطحی با مباحث رشته های کامپیوتر مکانیک و برق داشته باشند . برای ثبت نام رشته رباتیک بدون کنکور می بایست منتظر فراخوان دانشگاه های مورد نظر باشند و در زمان تعیین شده اقدام نمایند .

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  مالیم گروه می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته روانشناسی کودک بدون کنکور

رشته روانشناسی کودک بدون کنکور

رشته روانشناسی کودک بدون کنکور رشته روانشناسی کودک بدون کنکور : کارشناسی رشته روانشناسی بدون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد