خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی بدون کنکور آزاد

رشته روانشناسی بدون کنکور آزاد

رشته روانشناسی بدون کنکور آزاد

رشته روانشناسی بدون کنکور آزاد :

رشته روانشناسی بدون کنکور – رشته روانشناسی بدون کنکور در تهران – تحصیل در رشته روانشناسی بدون کنکور – رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

برای دریافت اطلاعات بیش تر در این زمینه میتوانید با مشاوران تحصیلی ما تماس بگیرید.

یکی از رشته های پر طرفدار در سراسر دنیا، رشته روانشناسی و گرایش های آن است. این رشته در بیش تر دانشگاه های دولتی و غیر دولتی ایران تدریس می شود و هر ساله افراد زیادی در آن فارغ التحصیل می شوند. اما اگر شما درباره این رشته آگاهی و اطلاعات کافی ندارید، با ما همراه باشید تا با این رشته بیش تر آشنا شوید.

روانشناسی و مشاوره، یکی از رشته های مورد نیاز برای جامعه نیز است و روز به روز نیاز مردم به مشاوره و مشورت بیش تر می شود. این موضوع باعث می شود برای روانشناسی و گرایش های آن بازار کار فعال و خوبی به وجود بیاید و همین طور باعث جذب متقاضیان بیش تر می شود.

رشته روانشناسی و گرایش های مختلف آن

یکی دیگر از عواملی که باعث وجود طرفداران زیاد برای این رشته ها می شود، گرایش های متنوعی است که دارد.  روانشناسان و محققان برای روانشناسی بیش از ۵۰ گرایش مختلف اعلام کرده اند، اما بسیاری از آن ها وارد رشته های دانشگاهی نشده اند و در نتیجه مدرکی برای آن ها داده نمی شود. اما با این وجود هنوز رشته های ی زیادی برای دانشگاه ها دارد. روان پزشکی، روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی، انواعی از مشاوره ها مانند مشاوره کودک، مشاوره خانواده و مشاوره تحصیلی و ازدواج گرایش هایی از روانشناسی هستند که در دانشگاه های مختلف ایران قابل تحصیل هستند.

روانشناسی و دانشگاه های آن

امروزه برای ادامه تحصیل می توانید از دو راه اقدام کنید، دانشگاه هایی که با آزمون ورودی دانشجو می گیرند و دانشگاه هایی که بدون آزمون ورودی دانشجو می پذیرند. دانشگاه های بدون آزمون ورودی که همان دانشگاه های بدون کنکور هستند، راه را برای ادامه تحصیل راحت تر می کنند. دانشگاه های علمی کاربردی، آزاد و پیام نور از دانشگاه های بدون کنکور در ایران هستند.

روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

در رشته ی روانشناسی شما می توانید با مراجعه به یک مشاور زبده ی تحصیلی و همچنین آگاه و با تجربه نسبت به انتخاب رشته و دانشگاه ها اطلاعات دقیقی را کسب نمایید و در زمان مناسب نسبت به انتخاب رشته ی خود اقدام نمایید. معمولا پذیرش دانشگاه ها بر اساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور به این منظور می باشد که اگر افرادی به دلایلی نتوانند در آزمون سراسری ثبت نام کنند و یا از مهلت ثبت نام ان جا بمانند و یا افرادی که درس و تحصیل خود را تا مدرک دیپلم ادامه داده و بعد بنا به دلایلی ترک تحصیل نموده اند می توانند در رشته ی مورد نظر خود بدون صرف وقت و هزینه ی کنکور و آزمون صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه مورد نظر خود اقدام به تحصیل بفرمایند.

گرایش های رشته ی روانشناسی در مقطع کارشناسی

رشته ی روانشناسی در مقطع کارشناسی دارای ۳ گرایش می باشد که شامل : روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی و روان سنجی. این سه گرایش نیز در دروس اختصاصی دارای تفاوت های چشم گیری می باشند که داوطلب باید در مورد این گرایش ها تحقیقات لازم را انجام دهد.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹