خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی بدون کنکور اصفهان

رشته روانشناسی بدون کنکور اصفهان

رشته روانشناسی بدون کنکور اصفهان

رشته روانشناسی بدون کنکور اصفهان : تحصیلات در این روز ها اهمیت زیادی پیدا کرده و شاید شما هم به دنبال ادامه تحصیل خود هستید. یکی از بهترین رشته هایی که شاید مشاور برای تحصیل به شما معرفی کند، رشته روانشناسی است. این رشته در دنیای امروزه طرفداران زیادی را به سوی خود جلب کرده است. دلیل متقاضیان زیادی که این رشته پر طرفدار به خود اختصاص داده است، بازار کار مناسب و نسبتا زیاد و همین طور تنوعی است که در زیر شاخه های آن وجود دارد، است. ما برایتان چند نمونه از زیر شاخه های روانشناسی را نام می بریم که در دانشگاه ها می توانید آن ها را دنبال کنید و در آن ها تحصیل کنید. روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی و انواع مشاوره ها مانند مشاوره خانواده و مشاوره کودک از زیر شاخه های آن هستند. در ادامه درباره چگونگی تحصیل در رشته روانشناسی بیش تر می خوانید.

تحصیل در رشته روانشناسی بدون کنکور

رشته روانشناسی به دلیل طرفداران زیادی که دارا است، در دانشگاه های بدون کنکور نیز قابل دسترس هستند. داشنگاه های بدون کنکور برای افرادی که در این آزمون شرکت نکرده اند و نمی خواهند شرکت کنند کاملا مناسب است. دانشگاه های بدون کنکور انواعی مختلف دارند که نام بعضی از آن ها را برایتان می نویسیم. دانشگاه های آزاد اسلامی، علمی و کاربردی و همین طور دانشگاه های پیام نور برای ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور هستند.

دانشگاه های بدون کنکور

همان طور که به آن اشاره شد دانشگاه های بدون کنکور برای ورودی آزمونی ندارند و شما می توانید تنها با ارائه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و ثبت نام در آن ها تحصیلات خود را ادامه دهید. همچنین در این دانشگاه ها نیز می توانید مانند دانشگاه های سراسری تحصیلات خود را تا آخر اخذ دکترا ادامه دهید.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹