خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی بدون کنکور اهواز

رشته روانشناسی بدون کنکور اهواز

رشته روانشناسی بدون کنکور اهواز

رشته روانشناسی بدون کنکور اهواز : یکی از بهترین رشته ها برای تحصیل، رشته روانشناسی است. این رشته همیشه دارای طرفدار و متقاضیان زیادی در تمام دنیا از جمله ایران بوده است. افرادی که در دوران مدرسه رشته انسانی و یا تجربی را خوانده اند، بیش ترین کسانی هستند که در کنکور علاقه مندان به روانشناسی را تشکیل می دهند. بازار کار نسبتا فراوان و گستردگی گرایش های رشته ی آن در دانشگاه از عواملی است که باعث شده افراد زیادی به این رشته ها جذب شوند.

با وجود پیشرفت های سریعی که در جامعه به وجود آمده است اما نیاز افراد به مشورت با مشاور ها و روانشناسان نیز افزایش پیدا کرده است و باعث می شود که بازار کار فعال تری برای افراد تحصیل کرده در این رشته ها وجود داشته باشد.

رشته روانشناسی

همان طور که در متن بالا به آن اشاره شد، رشته روانشناسی دارای زیر شاخه های گسترده ای است. برخی از این گرایش ها به دلیل ارتباطات بین رشته ای به وجود آمده اند مانند ارتباط رشته روانشناسی با جامعه شناسی، زیست شناسی و انسان شناسی. اما نسبت به تعداد گرایش هایی که برای این رشته اعلام شده است، تعداد بسیار کم تری از آن در دانشگاه ها تدریس می شود.

برخی از رایج ترین رشته های روانشناسی عبارت اند از مشاوره کودک، مشاوره ازدواج، مشاوره تحصیلی، مشاور خانواده، روانشناسی عمومی و بالینی، مددکاری بالینی، روان پزشکی. شما تمامی این گرایش های روانشناسی را می توانید در دانشگاه های مختلف ایران بخوانید. همین طور اگر به دنبال کسب اطلاعات دقیق در مورد این رشته ها هستید، به مشاوره های تحصیلی مراجعه کنید.

روانشناسی در دانشگاه

دانشگاه های بدون کنکور به تازگی  طرفداران زیادی پیدا کرده است، یکی از راحت ترین راه ها برای ادامه تحصیل هستند. دانشگاه آزاد، پیام نور، علمی کاربردی نمونه هایی از این دانشگاه ها هستند.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹